„If“būsto draudimo privalumai

„If“ būsto draudimas apsaugo nuo netikėtų nuostolių, įvykus nelaimei Jūsų namuose. Turto draudimas - nuo vagystės, apgadinimo ir kitų atvejų. Jei nelaimė palies ir kaimynus, jiems taip pat bus kompensuota žala, tik įsitikinkite, ar ši draudimo apsaugos dalis įtraukta į draudimo sutartį.
Būsite apsaugoti nuo nuostolių, įvykus nelaimei namuose

„If“ būsto draudimas skirtas kiekvienam, nesvarbu, ar tai nuosavas, ar nuomojamas būstas. Kiekvienas ras priimtiną variantą, nes turime parengę tris – nuo pigiausio draudimo („If mini namai“) norintiems apsisaugoti nuo didžiausių nelaimių iki plačias apsaugas turinčio draudimo siekiantiems maksimalios apsaugos.

„If namai“ – populiariausias mūsų būsto draudimas. Apdrausime Jūsų būstą ne tik nuo didžiausių nuostolių atnešančio gaisro ar dažniausiai pasitaikančių vandentiekio avarijų, tačiau ir nuo gamtos stichijų, vagysčių ir kai kurių rečiau nutinkančių nelaimių. Apsaugos, kurias gausite pasirinkę šį variantą:

  • Atkuriamoji vertė. Daugeliu atvejų už naudotą turtą atlyginsime kaip už naują.
  • Vagystės gatvėje. Draudimo išmoką mokėsime net už daiktus, pavogtus iš automobilio ar atimtus gatvėje.
  • Vertybių draudimas. Už vertybes (juvelyrikos dirbinius ar meno kūrinius) atlyginame net iki 5 % nuo Jūsų pasirinktos namų turto draudimo sumos.
  • Viršįtampis. Viršįtampio atveju neteks patirti nuostolių dėl perdegusių elektroninių prietaisų.
  • Pagalba namuose. Padėsime nelaimės atveju bet kuriuo paros metu visomis dienomis.

„If super namai“ – tai plačiausia būsto draudimo apsauga beveik nuo visų nelaimių, išskyrus keletą išvardytų nedraudžiamųjų įvykių. Jei turite aukštesnės klasės būstą, greičiausiai norėsite geriausio namų draudimo varianto. Apsaugos, kurias gausite pasirinkę „If super namai“variantą:

  • Išplėstinė garantija. Turėsite išplėstinę 4 metų garantiją namų turtui ir 7 metų garantiją būsto įrenginiams.
  • Banko kortelės draudimas. Neprarasite banko kortelėje laikomų pinigų: atlyginsime nuostolius, patirtus dėl neteisėto Jūsų banko mokėjimo kortelės panaudojimo.
  • Pagalba namuose. Padėsime nelaimės atveju bet kuriuo paros metu visomis dienomis.

Ar žinote, kad... būsto draudimo kainą sužinoti ir apsidrausti nuo šiol paprasta ir greita, išbandykite būsto draudimo skaičiuoklę! Taip pat, Jūsų patogumui, Jums užpildžius šią formą, galime atsiųsti pasiūlymą elektroniniu paštu.

Verta pasidomėti:

Kad Jūsų namai būtų saugūs!