„If“būsto draudimo privalumai

Su „If“ draudimu Jūs būsite apsaugoti nuo netikėtų nuostolių, įvykus nelaimei Jūsų namuose. Jei nelaimė palies ir kaimynus, jiems taip pat bus kompensuota, tik įsitinkite, ar ši draudimo apsaugos dalis įtraukta į draudimo sutartį.
Būsite apsaugoti nuo nuostolių, įvykus nelaimei namuose

„If" būsto draudimas skirtas kiekvienam, nesvarbu ar tai nuosavas ar nuomojamas būstas. Kiekvienas ras priimtiną variantą, nes turime parengę tris draudimo variantus – nuo pigiausio draudimo („If mini namai“ variantas), norintiems apsisaugoti nuo didžiausių nelaimių iki plačias apsaugas turinčio draudimo, siekiantiems maksimalios apsaugos.

„If namai“ – populiariausias mūsų būsto draudimas. Apdrausime Jūsų būstą ne tik nuo didžiausias nelaimes atnešančio gaisro ar dažniausiai pasitaikančių vandentiekio avarijų, tačiau ir nuo gamtinių stichijų, vagysčių ir kai kurių rečiau pasitaikančių nelaimių. Taip pat, pasirinkus šį variantą gausite šias apsaugas:

  • Atkuriamoji vertė. Daugeliu atvejų už naudotą turtą atlyginsime kaip už naują;
  • Vagystės gatvėje. Draudimo išmoką mokėsime net už daiktus pavogtus iš automobilio ar atimtus gatvėje;
  • Vertybių draudimas. Už vertybes (pavyzdžiui, juvelyrikos dirbinius ar meno kūrinius) atlyginame net iki 5% nuo Jūsų pasirinktos namų turto draudimo sumos;
  • Viršįtampis. Viršįtampio atveju neteks patirti nuostolių dėl perdegusios elektronikos.
Iki balandžio 1 dienos, apdraudusiems būstą internetu, dovanojame Pagalbos namuose 24/7 paslaugą!

„If super namai“ – tai plačiausia draudimo apsauga beveik nuo visų nelaimių, išskyrus keletą išvardintų nedraudžiamųjų įvykių. Jei turite aukštesnės klasės būstą, greičiausiai norėsite geriausio būsto draudimo varianto. Su šiuo draudimo variantu Jūs įsigysite kai ką daugiau nei vien draudimą:

  • Išplėstinė garantija. Turėsite išplėstinę 4 metų garantiją namų turtui, bei 7 metų garantiją būsto įrenginiams;
  • Banko kortelės draudimas. Neprarasite banko kortelėje laikomų pinigų: atlyginsime nuostolius, patirtus dėl neteisėto Jūsų banko mokėjimo kortelės panaudojimo;
  • Pagalba namuose. Padėsime nelaimės atveju bet kuriuo paros metu visomis dienomis.

Ar žinote, kad... būsto draudimo kainą sužinoti ir apsidrausti nuo šiol paprasta ir greita internetu! Taip pat, Jūsų patogumui, užpildžius šią formą, galime atsiųsti pasiūlymą elektroninių paštu.

Specialus pasiūlymas: Tik šį mėnesį iki balandžio 1 dienos (imtinai), apdraudusiems būstą internetu, dovanojame Pagalbos namuose 24/7 paslaugą. Su ja galėsite būti ramūs – net buitiniuose nutikimuose Jums bus suteikta profesionali pagalba!

Verta pasidomėti:

Kad Jūsų namai būtų saugūs!