„If“būsto draudimo privalumai

Būsto draudimas apsaugo nuo netikėtų nuostolių, įvykus nelaimei namuose, vagystės, būsto bei daiktų apgadinimo ir kitų atvejų.
Jei nelaimė palies ir kaimynus, jiems taip pat bus kompensuota žala, tik įsitikinkite, ar ši draudimo apsaugos dalis įtraukta į draudimo sutartį.

Skaičiuoti kainą

„If“ būsto draudimas skirtas kiekvienam, nesvarbu, ar tai nuosavas, ar nuomojamas būstas. Kiekvienas ras priimtiną variantą, nes turime parengę tris draudimo variantus. Nuo nuo pigiausio draudimo „If mini namai“, norintiems apsisaugoti tik nuo didžiausių nelaimių iki plačias apsaugas turinčio draudimo siekiantiems maksimalios apsaugos „If super namai“.

„If namai“ – populiariausias mūsų būsto draudimas. Apdrausime Jūsų būstą ne tik nuo didžiausių nuostolių atnešančio gaisro ar dažniausiai pasitaikančių vandentiekio avarijų, tačiau ir nuo gamtos stichijų, vagysčių ir kai kurių rečiau nutinkančių nelaimių. 

Kas įeina į „If namai“?

  • Atkuriamoji vertė. Daugeliu atvejų už naudotą turtą atlyginsime kaip už naują.
  • Vagystės gatvėje. Draudimo išmoką mokėsime net už daiktus, pavogtus iš automobilio ar atimtus gatvėje.
  • Vertybių draudimas. Už vertybes (juvelyrikos dirbinius ar meno kūrinius) atlyginame net iki 5 % nuo Jūsų pasirinktos namų turto draudimo sumos.
  • Viršįtampis. Viršįtampio atveju neteks patirti nuostolių dėl perdegusių elektroninių prietaisų.
  • Pagalba namuose. Padėsime nelaimės atveju bet kuriuo paros metu visomis dienomis.

„If super namai“ – tai plačiausia būsto draudimo apsauga beveik nuo visų nelaimių, išskyrus keletą išvardytų nedraudžiamųjų įvykių. Jei turite aukštesnės klasės būstą, greičiausiai norėsite geriausio namų draudimo varianto.

Kas įeina į „If super namai“?

  • Išplėstinė garantija. Turėsite išplėstinę 4 metų garantiją namų turtui ir 7 metų garantiją būsto įrenginiams;
  • Banko kortelės draudimas. Neprarasite banko kortelėje laikomų pinigų: atlyginsime nuostolius, patirtus dėl neteisėto Jūsų banko mokėjimo kortelės panaudojimo;

Ar žinote, kad... būsto draudimo kainą sužinoti ir apsidrausti nuo šiol paprasta ir greita, išbandykite būsto draudimo skaičiuoklę, apsidrauskite per 3 minutes sklandžiai ir greitai.