Vadovų kontaktai

Žaneta Stankevičienė

Filialo Lietuvoje direktorė
Tel.: 8~650 300 50
zaneta.stankeviciene@if.lt

Mantas Ulozas

Verslo pardavimų
departamento vadovas
Tel.: 8~650 30 332
mantas.ulozas@if.lt

Dalia Baltrušaitienė

Pardavimų privatiems klientams
departamento vadovė
Tel.: 8~650 300 29
dalia.baltrusaitiene@if.lt

Edita Pozniakienė

Lietuvos pardavimų per brokerius 
departamento vadovė
Tel.: 8~650 30 185
edita.pozniakiene@if.lt

Rimantas Juškys

Pardavimų per automobilių prekybos atstovus vadovas
Tel.: 8~650 300 98
rimantas.juskys@if.lt

Vaida Baronienė

Pardavimų per draudimo partnerius
grupės vadovė
Tel.: 8~650 30 071
vaida.baroniene@if.lt

Salomėja Baranauskaitė

Įmonių turto draudimo rizikos vertintoja
Tel.: 8~650 302 22
salomeja.baranauskaite@if.lt

Valdemaras Jonikas

Vyriausiasis jūrinių rizikų draudimo
produkto vadovas
Tel.: 8~650 806 92
valdemaras.jonikas@if.lt

Gintaras Kazlauskas

Plėtros projektų vadovas
Tel.: 8~650 300 70
gintaras.kazlauskas@if.lt

Saulius Baranauskas

Įmonių turto draudimo
produkto vadovas
Tel.: 8~650 301 95
saulius.baranauskas@if.lt

Viktoras Ivanovas

Vyresnysis transporto priemonių
draudimo rizikos vertintojas
Tel.: 8~650 301 94
viktoras.ivanovas@if.lt

Tomas Sinkevičius

Privataus turto draudimo
produkto vadovas
Tel.: 8~650 300 38
tomas.sinkevicius@if.lt

Danas Dilys

Transporto priemonių draudimo
produkto vadovas
Tel.: 8~650 302 66
danas.dilys@if.lt

Lina Aidukevičienė

Asmens draudimo
produkto vadovė
Tel.: 8~650 300 67
lina.aidukeviciene@if.lt