Pagalba namuose

Jeigu norite užsisakyti pagalbos namuose paslaugą arba sužinoti daugiau apie būsto draudimą, parašykite mums

Pagalba teikiama įvykus avarijai namuose – įvykus vandentiekio avarijai, įsilaužus vagims, dužus langui, ant stogo užvirtus medžiui, žiemą sugedus šildymo katilui, sugedus spynai ir pan.

Bet kuriuo paros metu, tiek kartų, kiek tik prireiks. Atlyginame už pagalbos namuose paslaugas (atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas) iki 300 Eur per metus.

Pagalba namuose
Profesionalų konsultacijos telefonu checkmark

Profesionalūs meistrai pakonsultuos, ką daryti. Prireikus, Jūsų skambutis bus nukreiptas į atitinkamą tarnybą: gaisro atveju – ugniagesiams, įsilaužimo atveju – policijai ir pan.

Būtiniausio remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, operatyvus išdaužto lango ar išlaužtų durų sutvirtinimas laikinomis priemonėmis, vandens surinkimas.

Santechniko darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus santechniko atvykimas, vandens tiekimo sustabdymas, vamzdyno atkimšimas, sistemos avarijos pašalinimas, namų turto gelbėjimas.

Šildymo įrenginių remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, pirminis šildymo sistemos elementų remontas, skubus alternatyvių šildymo prietaisų pristatymas.

Spynų meistro darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, spynos remontas arba pakeitimas.

Fizinė būsto apsauga checkmark

Jei į butą įsilaužiama ir jis netenka apsaugos (pvz., išlaužtos durys ar spyna) Jums nesant namuose, atlyginame už saugos tarnybos paslaugas iki 12 val.

Būtinai susipažinkite su visomis pagalbos namuose teikimo sąlygomis ir išsamiu paslaugų aprašymu čia:

Gyventojų turto draudimo taisyklės Nr. 17 (skaitykite taisyklių dalį „Pagalba namuose") (pdf, 567 KB)

Pagalbos namuose paslauga kainuoja tik 2 eurus per metus. Ją galite užsisakyti, jei jau esate apdraudę būstą pas mus arba kartu su būsto draudimu. Jeigu norite užsisakyti pagalbos namuose paslaugą arba sužinoti daugiau apie būsto draudimą, susisiekite su mumis.