Pagalba namuose

Profesionali pagalba kasdieniuose nutikimuose!

Buitinės nelaimės namuose dažniausiai nutinka visai netikėtai ir pridaro nemažai nuostolių. Su „Pagalbos namuose“ paslauga sulauksite profesionalios pagalbos!


Paslauga teikiama bet kuriuo paros metu visoje Lietuvoje draudimo liudijime nurodytu adresu. Pagalbą namuose užtikrina mūsų įgaliotas partneris, kuris į iškvietimą atvyktų ne vėliau kaip per 60 min., jei objektas mieste ir iki 90 minučių, jei objektas yra ne miesto teritorijoje. Trumpasis pagalbos numeris 1620.

Pagalba namuose
Profesionalų konsultacijos telefonu checkmark

Profesionalūs meistrai pakonsultuos, ką daryti. Prireikus, Jūsų skambutis bus nukreiptas į atitinkamą tarnybą: gaisro atveju – ugniagesiams, įsilaužimo atveju – policijai ir pan.

Būtiniausio remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, operatyvus išdaužto lango ar išlaužtų durų sutvirtinimas laikinomis priemonėmis, vandens surinkimas.

Santechniko darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus santechniko atvykimas, vandens tiekimo sustabdymas, vamzdyno atkimšimas, sistemos avarijos pašalinimas, namų turto gelbėjimas.

Šildymo įrenginių remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, pirminis šildymo sistemos elementų remontas, skubus alternatyvių šildymo prietaisų pristatymas.

Spynų meistro darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, spynos remontas arba pakeitimas.

Fizinė būsto apsauga checkmark

Jei į butą įsilaužiama ir jis netenka apsaugos (pvz., išlaužtos durys ar spyna) Jums nesant namuose, atlyginame už saugos tarnybos paslaugas iki 12 val.

 • Pagalbos namuose 24/7 privalumai

  Buitinės nelaimės namuose dažniausiai nutinka visai netikėtai ir pridaro nemažai nuostolių.  Visi užsisakę „Pagalbos namuose“ paslaugą sulauks profesionalios pagalbos, padėsiančios pašalinti gedimus ir nuostolius. 

  Skaityti daugiau
 • Kaip išvengti gaisro

  Daugiausia gaisrų kyla dėl neapdairumo, o gaisro padaryta žala priklauso ir nuo greitos reakcijos į kilusį pavojų. Tad apsauga prasideda nuo žinių, kaip ugnies išvengti ir ką daryti gaisrui prasidėjus.

  Skaityti daugiau
 • Kaip išvengti vandentiekio avarijos namuose

  Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė. Netikėtai pratekėjęs vanduo gali pakenkti grindims, baldams ar padaryti žalos kaimynams, o nuostoliai gali siekti nuo kelių šimtų iki 20 tūkst. eurų.

  Skaityti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Kad Jūs ir Jūsų artimieji būtų saugūs!