Pagalba namuose

Profesionali pagalba kasdieniuose nutikimuose!

Visą kovo mėnesį apdraudusiems būstą internetu, dovanojame Pagalbos namuose 24/7 paslaugą!

Pagalba 24/7 galios ištisus metus. Atlyginsime už pagalbos namuose paslaugas (atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas) iki 300 eur. 

Pagalba namuose
Profesionalų konsultacijos telefonu checkmark

Profesionalūs meistrai pakonsultuos, ką daryti. Prireikus, Jūsų skambutis bus nukreiptas į atitinkamą tarnybą: gaisro atveju – ugniagesiams, įsilaužimo atveju – policijai ir pan.

Būtiniausio remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, operatyvus išdaužto lango ar išlaužtų durų sutvirtinimas laikinomis priemonėmis, vandens surinkimas.

Santechniko darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus santechniko atvykimas, vandens tiekimo sustabdymas, vamzdyno atkimšimas, sistemos avarijos pašalinimas, namų turto gelbėjimas.

Šildymo įrenginių remonto darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, pirminis šildymo sistemos elementų remontas, skubus alternatyvių šildymo prietaisų pristatymas.

Spynų meistro darbai checkmark

Pavyzdžiui, profesionalaus meistro atvykimas, spynos remontas arba pakeitimas.

Fizinė būsto apsauga checkmark

Jei į butą įsilaužiama ir jis netenka apsaugos (pvz., išlaužtos durys ar spyna) Jums nesant namuose, atlyginame už saugos tarnybos paslaugas iki 12 val.

Pagalbos namuose 24/7 privalumai

Buitinės nelaimės namuose dažniausiai nutinka visai netikėtai ir pridaro nemažai nuostolių.  Visi užsisakę „Pagalbos namuose“ paslaugą sulauks profesionalios pagalbos, padėsiančios pašalinti gedimus ir nuostolius. 

Skaityti dagiau

Kaip išvengti gaisro

Daugiausia gaisrų kyla dėl neapdairumo, o gaisro padaryta žala priklauso ir nuo greitos reakcijos į kilusį pavojų. Tad apsauga prasideda nuo žinių, kaip ugnies išvengti ir ką daryti gaisrui prasidėjus.

Skaityti daugiau

Kaip išvengti vandentiekio avarijos namuose

Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė. Netikėtai pratekėjęs vanduo gali pakenkti grindims, baldams ar padaryti žalos kaimynams, o nuostoliai gali siekti nuo kelių šimtų iki 20 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Kad Jūs ir Jūsų artimieji būtų saugūs!