Namų draudimas kelionės metu

Kelionės draudimas apsaugo nuo neplanuotų išlaidų užsienyje, o kad namuose likęs turtas būtų apsaugotas nuo galimų pavojų, kurių dažniausi – įsilaužimai ir vagystės, siūlome rinktis namų turto draudimą kelionės metu.

Draudikų skaičiavimu, vidutinė vieno įsilaužimo žala namų turtui – apie 370 eurų. Ir nors ši suma nelabai didelė, šio tipo žalos gana dažnos. Jei tai nutiktų Jums viešint kitoje šalyje, tikėtina, kad nuostoliai išaugtų papildomai (atšaukti planai, skubus grįžimo skrydis ir pan.). Ką ir kalbėti apie patirtas neigiamas emocijas ir moralinę žalą.

Namų turto draudimo apsauga galioja visos Jūsų kelionės užsienyje metu. Šiuo draudimu apsaugosite daiktus nuo galimos vagystės.

Kas apdrausta?

Baldai, buitinė technika, elektronika, šviestuvai, drabužiai, indai, dviračiai ir kitas kilnojamasis turtas, taip pat grynieji pinigai ir vertybės – juvelyrika, meno kūriniai, antikvariniai daiktai, dokumentai, banko kortelės ir kita.

Jei esate būsto draudimą, galite jaustis ramiau, nes turite draudimą nuo vagystės, tačiau, kad ilgapirščiai Jūsų namus aplenktų, galite apsisaugoti ir patys. Kaip tai padaryti – skaitykite kaip išvengti vagystės.

Susiję straipsniai