Dvigubas

Vaiko draudimas

Gaukite pasiūlymą

Dabar savo vaiką galite apdrausti iš karto dviem draudimais – nuo traumų ir nuo išdaigų.

 • Geresnės medicinos ar reabilitacijos paslaugos

  Gausite piniginę pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui, kad vaikas kuo skubiau pasinaudotų geresnėmis medicinos ar reabilitacijos paslaugomis.

 • Jokių nuostolių dėl vaiko išdaigų

  Turėsite užtikrintą apsaugą nuo netikėtų finansinių nuostolių, jei vaiko neatsargumas ar neatsakingas elgesys padarytų žalos kitiems žmonėms ar jų turtui.


Dvigubas vaiko draudimas susideda iš draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir civilinės atsakomybės draudimo. Tai reiškia, kad draudimas galioja ir tuo atveju, kai vaikas patiria žalą pats, ir kai pridaro nuostolių kitiems.
 

Draudžiamieji įvykiai Dvigubas vaiko draudimas
Kūno traumos

Pavyzdžiui, kojos ar rankos lūžis, nudegimai, apsinuodijimai ir pan. 

Mirtis ar neįgalumas

Nelaimingų atsitikimų draudimas galioja ir vaikui tapus neįgaliam bei mirties atveju.

Netyčia padaryti nuostoliai kitiems

Per neatsargumą įprastais, kasdieniais veiksmais vaiko padaryta žala, pavyzdžiui, važiuojant dviračiu subraižytas kaimyno automobilis, žaidžiant krepšinį sužeistas draugas ir pan. 

Tyčiniais veiksmais padaryta žala kitiems

Sąmoningais, tyčiniais veiksmais vaiko (iki 14 metų) padaryta žala, pavyzdžiui, neleistinoje vietoje išpaišytas grafitis, peštynės su kitu vaiku ir pastarojo sužalojimas ir pan.

 • Spalvinimo knygelės apie saugumą vaikams

  Padėkite vaikams mokytis apie saugų elgesį linksmai ir įdomiai. Atsispausdinkite mūsų spalvinimo knygutes apie saugų elgesį gatvėje ir namuose.

  Sužinoti daugiau