Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Draudimo bendrovės „If“ pranešimai spaudai | 2020

 1. Karantino rezultatai: lietuviai imasi auginti vis daugiau naminių gyvūnų

  10 gruodžio 2020
 2. Kokiomis žieminėmis padangomis „apauti“ automobiliai rieda Baltijos šalių gatvėmis

  17 lapkričio 2020
 3. Lietuvos vairuotojų paveikslas: vadovaudamiesi emocijomis automobilius keičia uždirbantieji daugiau

  15 spalio 2020
  Kada turėčiau keisti savo turimą automobilį į kitą? Ar tai, kad mano dabartinis automobilis man tiesiog pabodo jau yra pakankamai svari priežastis naujam keturračiui pirkiniui? O gal nėra prasmės keisti to, kas negenda ir ištikimai tarnauja jau ne vienerius metus?
 4. Lietuviai dažniausiai automobilį keitė dėl įgrisusio remonto

  03 rugsėjo 2020
  Didžioji dalis Lietuvos vairuotojų automobilį į kitą keičia kas 4-6 metus. Pagrindine asmeninio transporto pokyčio priežastimi dažniausiai įvardintas atsibodęs automobilio remontas. Tokie rezultatai paaiškėjo draudimo bendrovės „If“ užsakymu atliktos reprezentatyvios Baltijos šalių gyventojų apklausos metu.
 5. Kas trečias vairuotojas savame mieste naudojasi navigacijos programėlėmis

  29 liepos 2020
  Šią vasarą daugelio atostogų maršrutai driekiasi Lietuvos teritorijoje. Rodos, mūsų šalis – nedidelis kraštas, tačiau keliauti ir pasiklysti čia nesunku. Draudimo bendrovės „If“ užsakymu atlikta reprezentatyvi gyventojų apklausa parodė, kad 60 proc. vairuotojų naudojasi navigacijos programėlėmis, kai vyksta į kitus šalies miestus ar vietoves, ir net 39 proc. jas naudoja savo gyvenamajame mieste.
 6. Padariniai po krušos: ant automobilio – daugiau kaip 1600 duobučių

  22 liepos 2020
  Šią vasarą siautusios audros ir perkūnijos pridarė žalos tiek gamtai, tiek turtui. Kaip niekad gausiai kritusi kruša daug nuostolių atnešė automobilių savininkams. Ledo gabalai negailestingai talžė įvairias automobilių detales, kartais ant paviršiaus išmušdavo tūkstančius duobučių.
 7. Apklausa: 36 proc. lietuvių šią vasarą ketina aplankyti užsienio šalis

  15 liepos 2020
  Nors Lietuvos gyventojams teko koreguoti kelionių planus, keliavimo įpročiai niekur nedingo. Daugelis atostogoms rinksis gimtinę ar šalis kaimynes, o dešimtadalis nusiteikę keliauti po tolimesnes Europos valstybes ar net už jos ribų.
 8. Kelionės draudimas pandemijos situacijai

  14 liepos 2020
  Draudimo bendrovė „If“ pristato naujovę – išplėstinį kelionės išlaidų draudimą. Turintiems šią apsaugą, bendrovė atlygins nuostolius dėl atšauktos kelionės į šalį, kur Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja, kai bus atšauktas kelionės reisas, viešas renginys ar verslo susitikimas. Tai plačiausia tokio tipo apsauga Lietuvos rinkoje.
 9. Liepos 1 d. keičiasi Žaliosios kortelės forma ir spalva

  25 birželio 2020
  Liepos 1 d. keisis žaliosios kortelės (angl. Green Card) – privalomojo civilinės atsakomybės draudimo dokumento vykstant į užsienį – forma ir spalva.
 10. „If“ ir toliau teiks platesnę draudimo apsaugą biuro įrangai namuose

  22 birželio 2020
  Net ir pasibaigus oficialiam karantinui, daugelis įmonių suteikia darbuotojams galimybę dirbti iš namų.
 11. Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

  04 birželio 2020
  Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo internete ir rašo tekstinius pranešimus.
 12. „If“ – tarptautinis apdovanojimas už klientų patirties valdymo sprendimus

  01 birželio 2020
  Kasmetiniuose klientų patirties valdymo apdovanojimuose, kuriuos organizuoja šios srities sprendimų vystymo lyderė pasaulyje „Confirmit“, titulą pelnė Baltijos šalyse veikianti draudimo bendrovė „If“. „Confirmit“ ACE (angl. Achievement in Customer Excellence) apdovanojimas įteiktas kategorijoje „Kliento balsas“.
 13. „If“ patirtis“: tik 39 proc. darbuotojų nori kuo skubiau grįžti dirbti į biurus

  25 gegužės 2020
  Vis daugiau darbuotojų pastebi, kad darbas iš namų gali būti ne mažiau efektyvus nei biure, o sutaupytas laikas, kurį anksčiau tekdavo praleisti spūstyse, gali būti panaudotas kur kas prasmingiau. Draudimo bendrovės „If“ atliktos apklausos duomenimis, tik 39 proc. Lietuvos darbuotojų nori kuo greičiau grįžti į biurus.
 14. Karantinas – džiaugsmas motociklistams

  30 balandžio 2020
  Jau kelintą savaitę mūsų šalyje besitęsiantis karantinas tampa savotišku išsigelbėjimu tiems, kurie turi motociklus. Nors šių transporto priemonių mylėtojų sezonas oficialiai prasidėjęs jau kuris laikas, plieninių žirgų gatvėse galima sutikti tik atšilus orams. Motociklų vairuotojai dabar gali pasinaudoti puikia proga pabėgti nuo minios į atokesnes vietas ir praleisti laiką gamtoje, nepažeidžiant karantino sąlygų.
 15. Pandemija: aktuali informacija šunų šeimininkams

  17 balandžio 2020
  Išsėdėti namuose karantino metu gali tapti tikru iššūkiu. Keturkojų savininkams šiek tiek lengviau – gelbsti pasivaikščiojimai su augintiniais, o kai kuriose valstybėse dėl itin griežto karantino šunų vedžiojimas tampa viena iš nedaugelio galimybių ištrūkti iš namų. Visgi dėl sulėtėjusio tempo ypatingesnės priežiūros nei įprastai reikia ir mūsų keturkojams draugams.
 16. Apklausa: 72 proc. Lietuvos gyventojų namuose neturi gesintuvų

  15 balandžio 2020
  Gaisrų kyla ir butuose, ir privačiuose namuose, o dažniausia tokios nelaimės priežastis – elektros sistemų gedimai. Ir nors, palyginti su kitomis žalomis, gaisrai atneša daugiausia nuostolių, deja, kaip rodo draudimo bendrovės „If“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas, daugelis lietuvių namuose net neturi pirminės gaisro gesinimo priemonės.
 17. Darbiniai kompiuteriai saugūs net ir dirbant iš namų

  31 kovo 2020
  Paskelbus karantiną daugelis įmonių veiklą vykdo nuotoliniu būdu ir suteikia darbuotojams galimybę dirbti iš namų. Esant šiai situacijai darbuotojai persikėlė į namų biurus su visa technine įranga, bet tinkamą jos priežiūrą dirbant namų sąlygomis ne visada lengva užtikrinti, o neatsargus elgesys gali sukelti nemažai problemų ir finansinių nuostolių. Gera žinia darbdaviams, jog šiuo laikotarpiu draudimo apsauga galioja ir darbuotojų namuose.
 18. Koronavirusas ir „If“ kelionių draudimas

  26 kovo 2020
 19. Kaip naudotis draudimo paslaugomis per karantiną

  19 kovo 2020
 20. Tyrimas: Baltijos šalyse vaizdo registratorius labiausiai pamėgę Lietuvos vairuotojai

  18 vasario 2020
  Lietuvos vairuotojai dažniau nei kitų Baltijos šalių atstovai naudojasi automobiliniais vaizdo registratoriais. Be to, absoliuti dauguma juos turinčių lietuvių įsitikinę šių prietaisų nauda, o Latvijos ir Estijos gyventojai nusiteikę gerokai skeptiškiau.