2020

 1. Darbiniai kompiuteriai saugūs net ir dirbant iš namų

  31 kovo 2020
  Paskelbus karantiną daugelis įmonių veiklą vykdo nuotoliniu būdu ir suteikia darbuotojams galimybę dirbti iš namų. Esant šiai situacijai darbuotojai persikėlė į namų biurus su visa technine įranga, bet tinkamą jos priežiūrą dirbant namų sąlygomis ne visada lengva užtikrinti, o neatsargus elgesys gali sukelti nemažai problemų ir finansinių nuostolių. Gera žinia darbdaviams, jog šiuo laikotarpiu draudimo apsauga galioja ir darbuotojų namuose.
 2. Koronavirusas ir „If“ kelionių draudimas

  26 kovo 2020
 3. Kaip naudotis draudimo paslaugomis per karantiną

  19 kovo 2020
 4. Tyrimas: Baltijos šalyse vaizdo registratorius labiausiai pamėgę Lietuvos vairuotojai

  18 vasario 2020
  Lietuvos vairuotojai dažniau nei kitų Baltijos šalių atstovai naudojasi automobiliniais vaizdo registratoriais. Be to, absoliuti dauguma juos turinčių lietuvių įsitikinę šių prietaisų nauda, o Latvijos ir Estijos gyventojai nusiteikę gerokai skeptiškiau.
 5. Tyrimas: daugiau nei pusė gyventojų kaimynams padarytą žalą turėtų dengti iš savo kišenės

  12 vasario 2020
  Draudimo bendrovės „If“ atliktos apklausos duomenimis, net apie 60 procentų šalies gyventojų už apgadintą savo ir kaimynų būstą mokėtų iš savo kišenės.
 6. Saugantiems automobilius nuo vagių – veiksmingi patarimai

  21 sausio 2020
  Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus. Policijos pareigūnai perspėja – saugoti savo transporto priemones visų pirma turi patys jų savininkai.