2020

 1. „If“ – tarptautinis apdovanojimas už klientų patirties valdymo sprendimus

  01 birželio 2020
  Kasmetiniuose klientų patirties valdymo apdovanojimuose, kuriuos organizuoja šios srities sprendimų vystymo lyderė pasaulyje „Confirmit“, titulą pelnė Baltijos šalyse veikianti draudimo bendrovė „If“. „Confirmit“ ACE (angl. Achievement in Customer Excellence) apdovanojimas įteiktas kategorijoje „Kliento balsas“.
 2. „If“ patirtis“: tik 39 proc. darbuotojų nori kuo skubiau grįžti dirbti į biurus

  25 gegužės 2020
  Vis daugiau darbuotojų pastebi, kad darbas iš namų gali būti ne mažiau efektyvus nei biure, o sutaupytas laikas, kurį anksčiau tekdavo praleisti spūstyse, gali būti panaudotas kur kas prasmingiau. Draudimo bendrovės „If“ atliktos apklausos duomenimis, tik 39 proc. Lietuvos darbuotojų nori kuo greičiau grįžti į biurus.
 3. Karantinas – džiaugsmas motociklistams

  30 balandžio 2020
  Jau kelintą savaitę mūsų šalyje besitęsiantis karantinas tampa savotišku išsigelbėjimu tiems, kurie turi motociklus. Nors šių transporto priemonių mylėtojų sezonas oficialiai prasidėjęs jau kuris laikas, plieninių žirgų gatvėse galima sutikti tik atšilus orams. Motociklų vairuotojai dabar gali pasinaudoti puikia proga pabėgti nuo minios į atokesnes vietas ir praleisti laiką gamtoje, nepažeidžiant karantino sąlygų.
 4. Pandemija: aktuali informacija šunų šeimininkams

  17 balandžio 2020
  Išsėdėti namuose karantino metu gali tapti tikru iššūkiu. Keturkojų savininkams šiek tiek lengviau – gelbsti pasivaikščiojimai su augintiniais, o kai kuriose valstybėse dėl itin griežto karantino šunų vedžiojimas tampa viena iš nedaugelio galimybių ištrūkti iš namų. Visgi dėl sulėtėjusio tempo ypatingesnės priežiūros nei įprastai reikia ir mūsų keturkojams draugams.
 5. Apklausa: 72 proc. Lietuvos gyventojų namuose neturi gesintuvų

  15 balandžio 2020
  Gaisrų kyla ir butuose, ir privačiuose namuose, o dažniausia tokios nelaimės priežastis – elektros sistemų gedimai. Ir nors, palyginti su kitomis žalomis, gaisrai atneša daugiausia nuostolių, deja, kaip rodo draudimo bendrovės „If“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas, daugelis lietuvių namuose net neturi pirminės gaisro gesinimo priemonės.
 6. Darbiniai kompiuteriai saugūs net ir dirbant iš namų

  31 kovo 2020
  Paskelbus karantiną daugelis įmonių veiklą vykdo nuotoliniu būdu ir suteikia darbuotojams galimybę dirbti iš namų. Esant šiai situacijai darbuotojai persikėlė į namų biurus su visa technine įranga, bet tinkamą jos priežiūrą dirbant namų sąlygomis ne visada lengva užtikrinti, o neatsargus elgesys gali sukelti nemažai problemų ir finansinių nuostolių. Gera žinia darbdaviams, jog šiuo laikotarpiu draudimo apsauga galioja ir darbuotojų namuose.
 7. Koronavirusas ir „If“ kelionių draudimas

  26 kovo 2020
 8. Kaip naudotis draudimo paslaugomis per karantiną

  19 kovo 2020
 9. Tyrimas: Baltijos šalyse vaizdo registratorius labiausiai pamėgę Lietuvos vairuotojai

  18 vasario 2020
  Lietuvos vairuotojai dažniau nei kitų Baltijos šalių atstovai naudojasi automobiliniais vaizdo registratoriais. Be to, absoliuti dauguma juos turinčių lietuvių įsitikinę šių prietaisų nauda, o Latvijos ir Estijos gyventojai nusiteikę gerokai skeptiškiau.
 10. Tyrimas: daugiau nei pusė gyventojų kaimynams padarytą žalą turėtų dengti iš savo kišenės

  12 vasario 2020
  Draudimo bendrovės „If“ atliktos apklausos duomenimis, net apie 60 procentų šalies gyventojų už apgadintą savo ir kaimynų būstą mokėtų iš savo kišenės.
 11. Saugantiems automobilius nuo vagių – veiksmingi patarimai

  21 sausio 2020
  Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus. Policijos pareigūnai perspėja – saugoti savo transporto priemones visų pirma turi patys jų savininkai.