1. Galvos skausmas nuplovus automobilį

  12 kovo 2019
  Atėjus pavasariui ir pasibaigus šaltajam sezonui, kuris automobiliams yra itin kenksmingas, vairuotojai vis dažniau užsuka į specializuotas plovyklas. Neretai, ypač saulėtomis dienomis, prie jų galime pamatyti susidariusias eiles. Draudikai teigia, kad kartu su augančiomis eilėmis prie plovyklų 30 proc. padaugėja žalų, registruojamų išvažiavus iš jų. Statistika rodo, kad dažnai nusiplovus automobilį pasimato ankščiau nematyti apgadinimai, kurie galėjo atsirasti dėl įvairių priežasčių ir tik kartais, dėl to kaltos plovyklos.
 2. Tyrimas atskleidė, dėl ko lietuviai labiausiai nerimauja keliaudami

  19 vasario 2019
  Kaip pastebi turizmo ekspertai, kasmet lietuviai keliauja vis daugiau – vyksta į neplanuotas savaitgalio išvykas, drąsiau leidžiasi į tolimas ir ilgiau trunkančias keliones. Tam, kad kelionės įspūdžių neužgožtų netikėti nesklandumai, svarbu ne tik kruopščiai suplanuoti maršrutą, bet ir įvertinti galimas rizikas. Draudimo bendrovės „If“ iniciatyva atliktas gyventojų tyrimas atskleidė, kad lietuvaičiai kelionėse labiausiai bijo patekti į eismo įvykį, susižaloti arba susirgti, prarasti lagaminą arba tapti kišenvagių taikiniu.
 3. Duobių keliuose sezonas Lietuvoje prasideda

  14 vasario 2019
  Praėjusią savaitę pradėjęs tirpti sniegas jau spėjo pridaryti nemažai žalos automobilių savininkams dėl duobėse apgadintų transporto priemonių. Kaip rodo daugiametė statistika, didžiausia tikimybė patirti nuostolių įvažiavus į duobę kelyje yra būtent atlydžio pradžioje.
 4. Tyrimas: 72 proc. lietuvių prisipažino vairuodami užsiimantys pašaline veikla

  08 sausio 2019
  Pagal Kelių eismo taisykles (KET), vairuodamas automobilį asmuo negali užsiimti jokia kita veikla. Tačiau net 72 proc. žmonių teigia ne tik vairuojantys, bet ir užsiimantys pašaliniais veiksmais. Dažniausiai lietuviai prie vairo užkandžiauja (45 proc.), naudojasi telefonu be laisvųjų rankų įrangos (31 proc.) ir garsiai klausosi muzikos (taip pat 31 proc.). Be to, moterys vairuodamos linkusios mažiau nusižengti nei vyrai. Tokius duomenis parodė draudimo bendrovės „If“ užsakymu atlikta gyventojų apklausa.