Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Įtampos svyravimai dėl žaibo

  30 birželio 2013
  Žaibavimas pavojingas ne tik dėl gaisro rizikos – daug nuostolių būna ir dėl šio gamtos reiškinio sukelto elektros įtampos svyravimo. Draudimo bendrovė „If“ 2010–2012 m. Lietuvoje užfiksavo 120 įvykių, kai nuostolių pridarė dėl žaibo susidaręs viršįtampis, o tokiai žalai kompensuoti klientams išmokėjo daugiau nei 0,7 mln. litų.
 2. Nelaimingi atsitikimai vasarą

  24 birželio 2013
  Šiltuoju metų laiku nelaimingų atsitikimų skaičius išauga 16 proc., vidutinė draudimo išmoka patyrus traumą sudaro apie 1200 litų, o dažniausiai pasirenkama nelaimingų atsitikimų draudimo suma yra 20 000 litų. Tokias tendencijas rodo „If“ 2010–2012 m. duomenų analizė.
 3. „If“ – vienas geidžiamiausių darbdavių

  16 birželio 2013
  Draudimo bendrovė „If“ išrinkta viena geidžiamiausių darbdavių. Dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo cv.lt geriausiojo darbdavio rinkimuose vidutinių ir mažų įmonių kategorijoje „If“ pateko į geidžiamiausių bendrovių Top 5 ir užėmė 4 vietą.
 4. „If“ pripažinta geriausiai klientus aptarnaujančia draudimo bendrove

  10 birželio 2013
  Geriausią įvertinimą už klientų aptarnavimo kokybę draudimo bendrovei „If“ suteikė nepriklausoma tyrimų bendrovė „Dive Lietuva“, atlikusi kasmetį klientų aptarnavimo kokybės tyrimą. Lyderės pozicijoje antrus metus iš eilės išlikusios „If“ aptarnavimas šiemet įvertintas 97,7 proc.
 5. Populiarėja stiklų remontas

  25 balandžio 2013
  Šiltuoju metų laiku padaugėja automobilių stiklų žalų. Nors dažniausiai įdužus stiklui vairuotojai ieško, kas jį galėtų pakeisti, populiarėja ir automobilių stiklų remontas. Šios paslaugos apimtis praėjusiais metais, palyginti su 2011 m., išaugo du kartus. Tokią tendenciją užfiksavo „If“ ir stiklų remonto bei keitimo bendrovė „Carglass“. Prognozuojama, kad šiemet pavyks pasiekti ne mažesnį augimą.
 6. ką vairuoja moterys?

  03 kovo 2013
  Artėjant Kovo 8-ajai „If“ pasidomėjo, kaip skiriasi moterų ir vyrų vairuojami automobiliai. Išanalizavus automobilių draudimo statistiką paaiškėjo, kad tarp moterų miesto visureigiai populiaresni nei tarp vyrų, o kasko draudimu moterys dažniausiai draudžia „Toyotos“, „Nissan“ ir „Volkswagen“ markių automobilius.
 7. Duobės – pirmosios atlydžio dienos

  25 vasario 2013
  Kaip rodo draudimo bendrovės „If“ statistika, didžiausia tikimybė patirti nuostolių įvažiavus į duobę kelyje yra atlydžio pradžioje. Per pastaruosius trejus metus šiems nuostoliams atlyginti „If“ klientams išmokėjo daugiau nei 800 tūkst. litų.
 8. Ugnis sukelia didžiausius nuostolius

  14 sausio 2013
  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento statistikos duomenimis, 2012 m. Lietuvoje liepsnojo 1182 transporto priemonės ir tik 160 iš jų pavyko išgelbėti laiku užgesinus ugnį. „If“ Lietuvos transporto žalų grupės vadovo Dominyko Trimonio teigimu, iš kasko žalų statistinių duomenų matyti, kad gaisrai automobiliuose reti – tai sudaro vos 0,41 proc. visų atvejų. Vis dėlto šios nelaimės sukelia vidutiniškai didžiausius nuostolius – net 30 tūkst. litų, palyginti su 2,4 tūkst. litų siekiančia vidutine kasko draudimo išmoka.