Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Rudens pradžia avaringumą išaugina penktadaliu

  02 rugsėjo 2012
  Rugsėjį eismo įvykių skaičius Lietuvos keliuose išauga nuo 15 iki 20 proc., palyginti su vasaros mėnesiais. Šią tendenciją atskleidžia „If“ 2008–2011 metų eismo įvykių statistika.
 2. žaibai

  05 rugpjūčio 2012
  Žaibo įtrenkimas į pastatą yra gana dažnas reiškinys mūsų šalyje. Nors dažniausiai dėl to pastatas neužsiliepsnoja, šio reiškinio sukeltas elektros įtampos svyravimas gali atnešti keliasdešimt tūkstančių litų siekiančius nuostolius, teigia „If“ ekspertai.
 3. „If“ geriausiai klientus aptarnaujanti bendrovė Lietuvoje

  08 liepos 2012
  Klientų aptarnavimo tyrimų kompanija „Spect Dive“, šių metų gegužės ir birželio mėnesiais savo iniciatyva vykdė tyrimą septyniose ne gyvybės draudimo bendrovėse. Apibendrinus tyrimo rezultatus, geriausiai klientus aptarnaujančia ne gyvybės draudimo bendrove buvo paskelbta „If“, kadangi iš galimų 100 proc. gavo beveik 94 proc. įvertinimą. Šis bendrovės rezultatas yra 2,9 proc. aukštesnis nei pernai.
 4. „If“ pirmoji draus vadovų civilinę atsakomybę

  01 liepos 2012
  Draudimo bendrovė „If“ pirmoji rinkoje pradeda teikti vadovaujančių asmenų civilinės atsakomybės draudimą (angl. Directors & Officers Liability). Iki šiol Lietuvoje veikiančio verslo aukščiausio lygio vadovai savo atsakomybę galėjo apdrausti nebent užsienyje.
 5. turtas namuose

  26 birželio 2012
  44 proc. gyventojų su savimi į kelionę pasiimamus daiktus įvertina maždaug 5 000 litų, 39 proc. teigia kelionėje apsieinantys su daiktais, kurių vertė sudaro 1 000 litų, o dešimtadalis apklaustųjų atskleidė, kad jų į kelionę pasiimamų daiktų vertė siekia net iki 10 tūkst. litų, kaip rodo Skandinavijos draudimo bendrovės „If“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa.
 6. Pagalbos namuose paslauga

  03 birželio 2012
  Šalies gyventojai vienu svarbiausių pavojų namuose laiko vandentiekio avarijas, tačiau nutikus tokiai nelaimei 29 proc. nežinotų, kur reikėtų nedelsiant kreiptis. Tokias tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „If“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa.
 7. Papildoma garantija nenaujiems audi automobiliams

  15 balandžio 2012
  Jau antrus metus, bendradarbiaudama su „Møller Auto Keturi Žiedai“ automobilių atstovybe, „If“ teikia papildomos garantijos draudimą. Ši paslauga „Audi“ automobilių savininkams leidžia pasibaigus jų automobilių gamyklinei garantijai, įsigyti papildomą.
 8. Ilgaisiais savaitgaliais vagystės pavojus išauga 20%

  03 balandžio 2012
  Per artėjantį šv. Velykų savaitgalį turėsime tris laisvas dienas. "If" įspėja švenčių metu nepamiršti pasirūpinti būsto saugumu, nes per ilguosius savaitgalius šalyje įvyksta penktadaliu daugiau vagysčių iš gyventojų namų ir butų, palyginti su įprastais dviejų dienų savaitgaliais. Tokie duomenys gauti išanalizavus bendrovės privataus namų turto vagysčių statistiką 2008–2011 metais.
 9. „if“ pirmoji rinkoje didina privalomojo draudimo apsaugą

  27 kovo 2012
  "If" didina privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo apsaugą. Nuo kovo 29 d. šiuo draudimu apsidraudusiems vairuotojams, jei jie taptų eismo įvykio kaltininkais, bendrovė nukentėjusiai šaliai tiek turtinę, tiek neturtinę žalą atlygins dvigubai didesnėmis draudimo sumomis, nei yra numatyta dabar. Pagal įstatymą privalomojo draudimo sumas šalies draudimo bendrovės turės padvigubinti tik nuo šių metų birželio.
 10. Kaip elgtis jeigu apgadinote automobilį duobėje

  26 kovo 2012
  Pavasarį žymiai padaugėja žalų dėl automobilių apgadinimo duobėse šalies keliuose ir gatvėse. Jei ir Jums nepavyko aplenkti duobės, keletas patarimų dėl žalos atlyginimo procedūros.
 11. Duobės keliuose

  26 vasario 2012
  Prasidėjęs atlydys kiekvienais metais keliuose atveria daugybę duobių. "If" skaičiuoja, kad 2011 metais, palyginti su 2010 m., atvejų, kai automobiliai buvo gana smarkiai apgadinti dėl duobių, padaugėjo 23 proc.
 12. Dideli šalčiai – išbandymas vamzdžiams ir šildymo sistemoms

  26 sausio 2012
  Neįprastai šilta žiemos pradžia leido lengviau atsikvėpti būsto savininkams – šiemet fiksuota gerokai mažiau nuostolių, būdingų šaltajam metų periodui. Tačiau situacija gali netrukus pablogėti, nes artimiausiomis dienomis laukiama net iki 24 laipsnių šalčio. Norime Jus įspėti, kad tokia žema temperatūra yra tikras išbandymas vandentiekio vamdžiams ir šildymo sistemoms.
 13. Rusijoje ir Baltarusijoje eismo įvykiai administruojami kitaip nei ES šalyse

  11 sausio 2012
  Nors Baltarusija ir Rusijos Kaliningrado sritis yra geografinės kaimynės, tačiau eismo įvykių ir draudimo administravimo tvarka šiose šalyse gerokai skiriasi nuo galiojančios Lietuvoje ar kitose Europos Sąjungos valstybėse. Planuojant kelionę į šias šalis automobiliu reikėtų susipažinti su eismo įvykių šiose šalyse administravimo specifika, – taip teigia "If" specialistai.