Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Kaip elgtis jeigu apgadinote automobilį duobėje

Pavasarį žymiai padaugėja žalų dėl automobilių apgadinimo duobėse šalies keliuose ir gatvėse. Jei ir Jums nepavyko aplenkti duobės, keletas patarimų dėl žalos atlyginimo procedūros.

  • Jeigu važiavote laikydamiesi kelių eismo taisyklių ir nepažymėtoje duobėje stipriai apgadinote savo automobilį, kaltė dėl tokio įvykio gali būti pripažinta kelią administruojančiai įmonei ar kelio savininkui - savivaldybei.
  • Atsitikus tokiam įvykiui, skambinkite bendruoju pagalbos telefonu ir kvieskite policiją užfiksuoti įvykį bei nustatyti jo kaltininką. Patys fiksuokite įvykio detales nufotografuodami jo vietą bei automobilio apgadinimus.
  • Jei esate apsidraudę kasko draudimu, draudimo bendrovė pareikš pretenzijas dėl nuostolių atlyginimo kelią administruojančiai įmonei ar savivaldybei, tokiu atveju nuostoliai Jums bus atlyginti be franšizės.
  • Jeigu esate apsidraudę tik privalomuoju draudimu, galite patys pareikšti pretenzijas kelią administruojančiai įmonei arba savivaldybei bei teisiniu būdu bandyti išsiieškoti patirtus nuostolius.