Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Tiesioginio debeto paslauga keičiama į e. sąskaitos paslaugą

  14 gruodžio 2015
  Gerbiamas Kliente, 2016 m. sausio 1 d. Lietuva prisijungs prie bendrosios mokėjimų eurais erdvės (SEPA). Šiuo metu Lietuvoje siūloma tiesioginio debeto paslauga neatitinka SEPA reikalavimų, todėl iki 2016 m. ši paslauga mūsų šalyje bus pakeista į e. sąskaitos paslaugą.
 2. „If“ devynių mėnesių rezultatas – 10,7 proc. augimas

  04 lapkričio 2015
  Draudimo bendrovė „If“ Lietuvoje per devynis 2015 m. mėnesius pasirašė 22,7 mln. eurų įmokų – tai 10,7 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu, kai jų suma siekė 20,5 mln. eurų. Per šį laikotarpį didžiausią pasirašytų įmokų portfelio dalį „If“ Lietuvoje sudarė transporto ir turto draudimas, sparčiausiai augo analogų rinkoje neturintis sveikatos draudimas.
 3. Kiekvienam „Scanoramos“ žiūrovui – draudimas dovanų

  02 lapkričio 2015
  „Jaudinkitės tik dėl filmo herojų. Gyvenimo dramas palikite mums“ – tokiu šūkiu šiemet žiūrovus į kino teatrus kvies jau lapkričio 5-ąją prasidedantis 13-asis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ ir draudimą nuo gaisro festivalio lankytojams dovanojanti draudimo bendrovė „If“.
 4. Norėdami paslėpti pėdsakus, vagys degina net ir prabangius automobilius

  12 spalio 2015
  Šį rudenį draudimo bendrovės „If“ kolegos Latvijoje susidūrė su atveju, kai BMW X5 vagys, bandydami paslėpti pėdsakus ir išrinkę visus vertingus daiktus, prabangų automobilį sudegino miške. Taip pasielgti jie nusprendė dėl automobilyje įrengtos papildomos apsaugos sistemos, leidžiančios nustatyti transporto priemonės buvimo vietą.
 5. Kokiais nuostoliais gresia išsiblaškymas degalinėje?

  05 spalio 2015
  Praėjusią savaitę socialinius tinklus ir naujienų portalus apskriejo nuotrauka, kurioje užmarši vairuotoja paskui automobilį velka degalų pylimo žarną. Draudimo bendrovės „If“ praktikoje tokių ir panašių istorijų degalinėse, kai nuostolių kyla dėl vairuotojų išsiblaškymo, buvo ne viena.
 6. Laisvas šuo automobilyje gali tapti mirtinu pavojumi

  28 liepos 2015
  Keliaujate su šunimi automobiliu? Ar susimąstote, kad nesaugiai vežamas keturkojis stabdant ar per eismo įvykį virsta didele ir pavojinga jėga? Draudimo bendrovė „If“ atkreipia dėmesį, kad važiuojant 50 km/h greičiu ir staigiai stabdant 20 kg sveriantis gyvūnas įgauna 786 kg smūgio galią. Bendrovės statistika taip pat iškalbinga: 20 proc. šuns draudimo išmokų padengiama nelaimingų atsitikimų atvejais.
 7. Kiek kainuoja nepaklusti Kelių eismo taisyklėms keliaujant po Europą

  30 birželio 2015
  Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės „If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.
 8. Gera žinia šunų augintojams – visapusis šuns draudimas

  14 birželio 2015
  Draudimo bendrovė „If“ pristato naujovę – šuns draudimą, kuriuo galima apdrausti savo augintinius gydymo išlaidų, gyvybės, dingimo ar vagystės ir civilinės atsakomybės draudimu. Šis draudimas atlygina ne tik šuns gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, bet ir nuostolius šuniui dingus ar mirus, o taip pat kitiems asmenims ar jų turtui padarytus nuostolius. Tai plačiausia rinkoje siūloma šuns apsauga Lietuvoje.
 9. Į kurias šalis vykti automobiliu be kasko draudimo nepatartina?

  25 gegužės 2015
  Kelionė automobiliu į užsienį neišvengiamai kelia įtampą: važiuojame nežinomais, ne visada saugiais keliais, ilgai vairuojame, todėl pavargstame ir prarandame budrumą, patenkame į kitokių taisyklių, įstatymų ir svetimos kalbos teritoriją.
 10. „If“ Baltijos šalyse ir toliau demonstruoja stiprius rezultatus

  06 gegužės 2015
  Per pirmąjį 2015 metų ketvirtį draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje uždirbo 5,2 mln. eurų grynojo pelno, kaip ir 2014 m. tuo pačiu periodu.
 11. Dūmų detektorius turi įsirengę tik 4 proc. gyventojų

  22 balandžio 2015
  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, praėjusiais metais Lietuvoje kilo daugiau kaip 13 tūkst. gaisrų, arba apie 18 proc. daugiau nei 2013 m. Beveik 2 tūkst. kartų ugnis įsiplieskė gyvenamosiose patalpose.
 12. Skriejančio akmenuko žala automobiliui – beveik 7 tūkst. eurų

  23 kovo 2015
  Kovo–gegužės mėnesiais registruojama daugiausia žalų dėl pažeistų automobilių stiklų, nes keliuose po žiemos gausu smulkių akmenukų. Kaip rodo draudimo bendrovės „If“ statistika, pavasarį registruojama 30 proc. daugiau tokių žalų nei kitais metų laikais, o, palyginti su mažiausiai nuostolių langams sukeliančiu žiemos sezonu – augimas net 50 proc.
 13. „If“: didžiausias pavojus susižeisti – leidžiantis nuo kalno snieglente

  03 vasario 2015
  Mėgstantys slidėmis ar snieglente leistis nuo kalnų vis daugiau galimybių užsiimti savo mėgstama veikla turi ne tik slidinėjimo kurortuose užsienyje, bet ir specialiai tam įrengtose trasose Lietuvoje. Draudimo bendrovės „If“ ekspertai įspėja, kad, be patiriamo malonumo, kalnų slidininkų tyko ir pavojus susižeisti, o ypač atsargūs turėtų būti snieglenčių entuziastai.