Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. „Gyvenu saugiai“ akcija išryškino Lietuvos darželiuose vyraujančias saugumo problemas

  03 gruodžio 2014
  Visuomenės saugumo iniciatyvos „Gyvenu saugiai“, kurią inicijuoja draudimo bendrovė „If“, paramą skirtą vaikų darželiams laimėjo lopšelis-darželis „Pagrandukas“ iš Klaipėdos. Už skirtas lėšas bus atnaujinti laiptai bei įrengti saugūs turėklai.
 2. „If“: ūkininkų patiriamos žalos kasmet auga

  30 spalio 2014
  Pasibaigus intensyviems žemės ūkio darbams draudimo bendrovė „If“ skaičiuoja apgadintos technikos nuostolius. Šiais metais ūkininkams už žemės ūkio techniką išmokėtos žalos siekia 600 tūkst. litų, tai yra 47 proc. daugiau nei praėjusiais metais.
 3. Naujiena „Perlo“ terminaluose – „If“ gyventojų turto draudimas

  15 spalio 2014
  Nuo šiandien per loterijos „Perlo“ terminalus galite apdrausti ir gyventojų turtą. Tokią paslaugą pradeda siūlyti draudimo bendrovė „If“, pasirašiusi išskirtinę bendradarbiavimo sutartį su brokerio įmone „Perlo draudimo brokeris“.
 4. Vertybių suartinti – „If“ ir „Scanorama“ suvienija jėgas

  14 spalio 2014
  Svarbiausiu kultūriniu rudens renginiu tituluojamas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ stiprina savo pozicijas ir pradeda bendradarbiavimą su draudimo bendrove „If“. Spalio mėnesį Šiaurės šalių kinui itin daug dėmesio skirianti „Scanorama“ ir viena didžiausių Skandinavijos draudimo bendrovių „If“ pasirašė mecenavimo sutartį.
 5. „Gyvenu saugiai“ paramą laimėjo jungtinė daugiabučių namų bendrija iš Kauno

  02 rugsėjo 2014
  Visuomenės saugumo iniciatyvos „Gyvenu saugiai“, kurią inicijuoja draudimo bendrovė „If“, 2500 litų paramą skirtą daugiabučių namų bendrijai (DNSB) laimėjo bendrijos „Saulė“ ir „Kaimynai“ iš Kauno. Už skirtas lėšas bus įrengti automatiniai lauko šviestuvai.
 6. „If“ – geriausiai klientus aptarnaujanti draudimo bendrovė Lietuvoje trečius metus iš eilės

  10 birželio 2014
  Paaiškėjo 2014 m. Lietuvos ne gyvybės draudimo sektoriaus klientų aptarnavimo kokybės tyrimo rezultatai. Lietuvoje geriausiai klientus aptarnauja „If“, lyderio pozicijos neužleidžianti jau trečius metus iš eilės.