Susipažinkite su Aušra

 
Žmogus, prisidedantis prie sėkmingai pasibaigusių turto žalų istorijų.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Dešimt metų įmonėje – tai daug ar mažai? Kai kam gali pasirodyti, kad tai didelis laiko tarpas, bet tik ne Aušrai. Ji yra puikus pavyzdys, kad net ir dešimt metų dirbant įmonėje galima keisti pozicijas ir atrasti veiklą, kurioje kiekvieną dieną tavęs laukia skirtingos istorijos, o galimybė padėti kitiems atitinka tavo vertybes.

„Šioje pozicijoje atradau save – čia galiu kasdien tobulėti, nes kiekviena žala yra lyg naujas projektas, o svarbiausia – nuostabus jausmas padėti kitiems atsitikus nesėkmei.“ 

Aušra, septynerius metus dirbusi Teisės departamente, prieš dvejus perėjo į Turto žalų komandą. Čia jos kasdienybė yra padėti klientams, turintiems civilinės atsakomybės draudimą mūsų draudimo bendrovėje, kurie gyvendami savo gyvenimus, ar vykdydami įprastinę įmonės veiklą netikėtai susiduria su problemomis. 

„Mano darbe monotonijos nedaug, nes žalos, kaip ir klientų vykdomos veiklos, – labai įvairios. Tai gali būti projektavimo klaidos, nekokybiškų produktų pardavimas, asmens sužalojimai ar turto apgadinimai“, – sako Aušra. 

Pagalba – tai žodis, lydintis komandą tiek padedant kitiems, tiek ir vienas kitam

Turto žalų grupė padeda visiems, kas mūsų draudimo bendrovėje yra apdraudę savo turtą. Taip pat tiems, kurių turtas apgadinamas dėl mūsų klientų vykdomos veiklos, parduoto produkto ar suteiktos paslaugos. Čia į pagalbą ir ateina civilinės atsakomybės draudimas, su kuriuo Aušra dirba kiekvieną dieną. 

Aušra kasdien prisiliečia prie klientų problemų ir padeda jiems. Ji rūpinasi, kad dėl įvykio patirta žala būtų atlyginta kuo sklandžiau, padeda išspręsti įvairias problemas – pavyzdžiui, suranda partnerį, kuris laikinai suteiks pakaitinį automobilį, ar rekomenduoja specialistą, kuris gali įvertinti turto gedimo priežastį. 

Aušra yra komandos žmogus, todėl džiaugiasi, kad dirbdami Turto žalų komandoje jie ne tik padeda klientams, bet ir vienas kitam, o iš savo vadovų turi galimybę kiekvieną dieną išmokti šio to naujo ir taip tobulėti. 

„Pagalba vienas kitam ir juokas mus lydi kasdien. Esu laiminga turėdama vadovus, kurie yra pavyzdys ir autoritetas tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesiniame kelyje.“ 

Aušra sako, kad „If“ dažnai juokaujama – iš karto matai, žmogus ifinis ar ne. Anot jos, ši įmonė kaip darbdavė išsiskiria bent dėl kelių svarbių dalykų: kolektyvo, geros atmosferos ir, žinoma, ypatingos kultūros. 

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt