Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Pakeitimai būsto draudimo produkte

  28 gruodžio 2011
  "If" atnaujino būsto draudimą. Nuo šiol pakeitus sudužusius ar išdaužtus būsto langų stiklus, vagių sugadintą spyną arba įstačius naują spyną, kai yra pavogti raktai, "If" klientams nuostoliai bus atlyginami be franšizės.
 2. „If“ išmokės 700 tūkst. litų vėtros žalai atlyginti

  28 lapkričio 2011
  "If" už lapkričio 27–28 dienomis šalyje siautusios vėtros sukeltas žalas savo klientams išmokės apie 0,7 mln. litų. Pirmoji draudimo išmoka bus išmokėta jau rytoj, lapkričio 30 d.
 3. patalpos be signalizacijos

  18 gegužės 2011
  "If" įvertino šalies įmonėse 2010 metais kilusių gaisrų nuostolingumą. Analizė atskleidė, kad verslo įmonių patalpose, kuriose nebuvo įrengta ir prie apsauginio pulto prijungta priešgaisrinė signalizacija, kilę gaisrai vidutiniškai sukėlė 300 tūkst. Lt nuostolių. Tai yra daugiau nei penkis kartus didesni nuostoliai už tuos atvejus, kuomet gaisrai kyla greitą reagavimą užtikrinančia signalizacija aprūpintose patalpose - šie nuostoliai vidutiniškai sudaro apie 57 tūkst. Lt.
 4. Privalomasis draudimas galioja ir Rusijoje

  16 kovo 2011
  "If" – vienintelė draudimo bendrovė Lietuvoje, siūlanti savanorišką transporto civilinės atsakomybės draudimą, kuris galioja ir Rusijoje.
 5. artėjant atlydžiui gyventojai raginami pasirūpinti savo saugumu

  05 sausio 2011
  Šiais metais gyventojai gali nevaržomai džiaugtis visomis žiemos pramogomis, nes sniego trūkumu šis sezonas nepasižymi, tačiau pirmiausia reikia pasirūpinti saugumu. Šalies hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, artimiausiomis dienomis orai atšils ir prasidės atlydis.
 6. nuo šiol nelaimės atveju pagelbės išmanusis telefonas

  04 sausio 2011
  Viena lyderiaujančių Skandinavijos ir Baltijos šalyse draudimo bendrovių "If" pirmoji regione savo klientams sukūrė "iPhone" išmaniesiems telefonams ir "Android" operacinę sistemą turintiems išmaniesiems telefonams skirtą programėlę, kuri nelaimingo atsitikimo atveju padės žmogui suteikdama nuoseklius patarimus. Programa paprasta ir patogia forma informuoja, kaip suteikti pirmąją pagalbą, automatiškai suranda reikiamą pagalbos numerį priklausomai nuo to, kokioje Europos šalyje esama, bei padeda nufotografuoti įvykio aplinkybes.