Viskas, ką reiktų žinoti apie telefono draudimą

Naujausi išmanieji telefonai kaina nenusileidžia kompiuteriams, o dėl itin dažno naudojimo įvykių nutinka beveik kasdien ir kartais patiriama nemenkų finansinių nuostolių.
Visa informacija, kuo pravers telefono draudimas.

Skaičiuoti kainą

Dūžis

 • Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai įrenginiui sudužus. Pavyzdžiui, jeigu telefonas iškris Jums iš rankų ir suduš, atlyginsime telefono remonto išlaidas.
 • Tačiau nuo smulkių ekrano įskilimų, korpuso įbrėžimų ir kitų estetinio vaizdo pažeidimų, kurie neturi įtakos telefonui veikti nedraudžiame.  

Vagystės

 • Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai, jeigu telefonas bus pavogtas su plėšimo arba įsilaužimo požymiais. Pavyzdžiui, įvykis bus laikomas draudžiamuoju, jeigu Jus gatvėje apiplėš ir atims telefoną arba pavogs telefoną iš spintelės sporto klube. 
 • Tačiau, jei telefonas tiesiog dingsta ar yra pametamas, tai nelaikoma vagyste. Tad draudimo išmoka tokiu atveju nebus mokama.

Apliejimas

 • Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai dėl netikėto ir netyčinio apliejimo. Pavyzdžiui, jeigu telefoną netyčia apliesite rytine kava, nuostolius kompensuosime. Tačiau jeigu telefonu naudositės lauke per lietų ir dėl to jis suges, nuostolių nekompensuosime.
 • Tačiau, atlyginti nuostolių negalėsime, kilusių telefoną naudojant po vandeniu, net jei gamintojas tai leidžia.

Kiti netikėti įvykiai

 • Gyvenimas yra nenuspėjamas, tad visų rizikų prognozuoti neįmanoma. Būtent dėl to siūlome tokį draudimą, kuris konkrečiai neįvardija, kokius nuostolius Jūsų telefonui mes kompensuosime. Svarbu, kad įvykis būtų netikėtas ir neįtrauktas į nedraudžiamųjų įvykių sąrašą.
 • Tačiau, apdraudžiame tik Jūsų mobiliuosius telefonus, tad nuostolių Jūsų telefono priedams (pvz., ausinėms, krovikliams) kompensuoti negalėsime.

Kaip išsaugoti telefoną

Visi telefonai krenta ir gali sudužti. Veiksmingiausiai ekraną nuo dūžio gelbsti apsauginis ekrano stiklas, kurį galite įsigyti visose telefonų parduotuvėse ar taisyklose. Pasirūpinkite telefono dėklu. Kritimo atveju jis apsaugos telefoną nuo dūžio ir jus nuo papildomų remonto rūpesčių.

Kaip išvengti telefono apliejimo

Beveik visi telefonai bijo drėgmės, tad stenkitės juos saugoti taip, kad jie nesušlaptų. Pvz., plaukdami baidarėmis telefonus saugokite sandariuose maišeliuose arba specialiuose dėkluose.

Kaip išvengti telefono vagystės

Nepalikite telefono automobilyje matomoje vietoje (pvz., ant sėdynės, prietaisų skydelio ir pan.).

Nepalikite telefono be priežiūros. Bare, klube ar koncerte telefoną nešiokitės su savimi kišenėje arba rankinėje. Nepalikite jokių savo daiktų taip, kad juos galėtų paimti kitas asmuo be Jūsų žinios.

Pasirūpinkite telefono dėklu. Kritimo atveju jis apsaugos telefoną nuo dūžio ir jus nuo papildomų remonto rūpesčių.

Kokius nuostolius dengia telefono draudimas

Atlyginsime faktines įrenginio apžiūros ir remonto išlaidas atskaitę draudimo liudijime numatytą išskaitą. Įrenginį galėsite remontuoti pasirinktame gamintojo autorizuotame servise.

Jei turite „Apple“ įrenginį, jį galėsite remontuoti „iDeal“ ar kitame „Apple“ servise. Taip pat, jei pagal gamintojo politiką įrenginys neremontuojamas, bet keičiamas kitu įrenginiu, keitimo išlaidas taip pat laikysime remonto išlaidomis. Įrenginiui susiremontuoti turėsite net 3 mėnesius.

Atlyginsime telefono apžiūros ir remonto išlaidas atskaitę draudimo išskaitą.

Nuostolių atlyginimas, kai telefono remontas negalimas

Jeigu įrenginio neteksite arba jį remontuoti bus ekonomiškai netikslinga, pirmaisiais metais atlyginsime naujo analogiško įrenginio įsigijimo išlaidas atskaitę draudimo liudijime numatytą išskaitą. Antraisiais metais išmoką mokėsime mažesnę, dėl įrenginio nuvertėjimo. Nuostolius visada kompensuojame išmokėdami piniginę išmoką, nepriklausomai nuo to, ar naują įrenginį įsigysite ar ne.

Nuostoliai, kurių neatlyginsime

Apskaičiuodami draudimo išmokos dydį, taikysime Jūsų pasirinktą ir draudimo liudijime nurodytą 30 Eur, 50 Eur arba 100 Eur išskaitą – tai suma, kurios draudimas nekompensuoja. Nuostoliais nelaikysime telefono prekinės išvaizdos netekimo ar nuvertėjimo.

Taip pat negalėsime atsakyti už užsitęsusius remonto darbus, tais atvejais, kai tiekėjai vėluos pristatyti remontui būtinas atsargines dalis arba susidarius eilėms remonto įmonėse

Jeigu telefono neteksite, atlyginsime naujo telefono įsigijimo išlaidas, atskaitę išskaitą.

Sąlygos draudėjui dėl išmaniųjų įrenginių draudimo

Apdrausti įrenginį galite, jei galite patvirtinti visas žemiau išvardintas sąlygas ir įsipareigojimus mums:
 • Jeigu Jūs esate fizinis asmuo, patvirtinate, kad jums jau yra 18 metų, o nuolatinė gyvenamoji vieta Lietuvoje;
 • Jeigu Jūs esate juridinis asmuo, patvirtinate, kad įmonė yra registruota ir pagrinde veikianti Lietuvoje;
 • Įrenginys įsigytas (atsisiųstas) ne seniau kaip prieš 14 dienų;
 • Įrenginys įsigytas Lietuvoje arba atsisiųstas į Lietuvą;
 • Įrenginys yra skirtas naudoti Europos sąjungoje;
 • Esu teisėtas įrenginio naudotojas;
 • Įrenginys nėra pavogtas ar kitaip prarastas, įrenginys yra veikiantis ir niekaip neapgadintas;
 • Įrenginys yra:
  • naujas (anksčiau nenaudotas ir neremontuotas), arba
  • parduotuvės demonstracijoje buvęs ir turintis ne trumpesnę kaip 6 mėn. garantiją, arba
  • atnaujintas (ang. renewed) ir turintis ne trumpesnę kaip 6 mėn. garantiją.
 • Suprantu, kad įvykus įvykiui ir draudimo bendrovei paprašius, turėsiu pateikti telefono/išmaniojo laikrodžio naudojimo intensyvumo išklotines;
 • Suprantu, kad įvykus įvykiui ir nustačius, kad apdraustas telefonas/išmanusis laikrodis prieš užsakant draudimą nustojo būti naudojamas įprastu intensyvumu, bus laikoma, kad įrenginys buvo sugadintas/prarastas iki draudimo užsakymo ir draudimo liudijimo sudarymo, o draudimo išmoka už tokį įrenginį mokama nebus;
 • Suprantu, kad įvykus įvykiui turėsiu pateikti įrenginio įsigijimo (atsisiuntimo) ir garantijos dokumentus bei standartinius priedus;
 • Suprantu, kad apie įvykusį įvykį turėsiu pranešti ne vėliau kaip per 30 dienų nuo įvykio dienos;
 • Suprantu, kad įvykio metu sugadintą įrenginį turėsiu suremontuosiu per 3 mėnesius nuo įvykio dienos;
 • Sutinku, kad pateikti duomenys būtų naudojami informacijai susijusiai su įvykiu gauti iš įvairių registrų.