Nuo ko saugo telefono draudimas?

Naujausi išmanieji telefonai kaina nenusileidžia kompiuteriams, o dėl itin dažno naudojimo įvykių nutinka beveik kasdien ir kartais patiriama nemenkų finansinių nuostolių.

Noriu

Dūžis

Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai įrenginiui sudužus. Pavyzdžiui, jeigu telefonas iškris Jums iš rankų ir suduš, atlyginsime telefono remonto išlaidas.

Svarbu žinoti!  Nuo smulkių ekrano įskilimų, korpuso įbrėžimų ir kitų estetinio vaizdo pažeidimų, kurie neturi įtakos telefonui veikti nedraudžiame.  

Vagystės

Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai, jeigu telefonas bus pavogtas su plėšimo arba įsilaužimo požymiais. Pavyzdžiui, įvykis bus laikomas draudžiamuoju, jeigu Jus gatvėje apiplėš ir atims telefoną arba pavogs telefoną iš spintelės sporto klube. 

Svarbu žinoti!  Jei telefonas tiesiog dingsta ar yra pametamas, tai nelaikoma vagyste. Tad draudimo išmoka tokiu atveju nebus mokama.

Apliejimas

Turint telefono draudimą Jums bus atlyginti nuostoliai dėl netikėto ir netyčinio apliejimo. Pavyzdžiui, jeigu telefoną netyčia apliesite rytine kava, nuostolius kompensuosime. Tačiau jeigu telefonu naudositės lauke per lietų ir dėl to jis suges, nuostolių nekompensuosime.

Svarbu žinoti! Atlyginti nuostolių negalėsime, kilusių telefoną naudojant po vandeniu, net jei gamintojas tai leidžia.

Kiti netikėti įvykiai

Gyvenimas yra nenuspėjamas, tad visų rizikų prognozuoti neįmanoma. Būtent dėl to siūlome tokį draudimą, kuris konkrečiai neįvardija, kokius nuostolius Jūsų telefonui mes kompensuosime. Svarbu, kad įvykis būtų netikėtas ir neįtrauktas į nedraudžiamųjų įvykių sąrašą.

Svarbu žinoti! Apdraudžiame tik Jūsų mobiliuosius telefonus, tad nuostolių Jūsų telefono priedams (pvz., ausinėms, krovikliams) kompensuoti negalėsime.