Šuns ir katės draudimas:

gydymo išlaidų kompensavimas

Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus. Susipažinkite, kokias išlaidas draudimas kompensuoja, kokių nekompensuoja bei, kokių dokumentų reikia, norint gauti kompensaciją.
Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus

Kokias išlaidas kompensuojame
Turintiems „If“ šuns ir katės draudimą atlyginame augintinio gydymo išlaidas dėl dviejų draudžiamųjų įvykių – ligos ir patirtos traumos:

  • Atlyginame ir veterinarijos paslaugų išlaidas, pavyzdžiui, išlaidas konsultacijai ar operacijai, 
  • Atlyginame išlaidas vaistams, kurie yra įtraukti į Lietuvos veterinarinių vaistų registrą.

Kokių išlaidų nekompensuojame
Neatlyginamos lėtinių ligų gydymo išlaidos, tačiau, kompensuojamos išlaidos tokios ligos diagnozei nustatyti pirmą kartą. Taip pat:

  • Nekompensuojame pagrindinių užkrečiamų ligų gydymo, jeigu nuo jų augintinis nebuvo paskiepytas.
  • Nekompensuojame išlaidų, kurios nesusijusios su ligos ar traumos gydimu, pavyzdžiui profilaktinėms paslaugoms ar vaistams, (skiepams, sterilizacijai, maisto papildams, vitaminams, dantų apnašų valymui ir pan.) ar su nėštumo nustatymu, gimdymu, nėštumo kontrole ar nutraukimu susijusių išlaidų.

Kur registruoti įvykį

Su draustu augintiniu susijusius įvykius registruokite internetinėje formoje. Jei turite galimybę, registruodami pridėkite išlaidas patvirtinančius dokumentus.

Kokių dokumentų reikia, norint gauti kompensaciją

Jei jūsų šuo arba katė buvo gydomi, išsaugokite veterinarijos gydyklos paslaugų sąskaitą ar čekį, taip pat turėkite veterinaro pasirašytą ir gydyklos antspaudu pažymėtą ligos diagnozę ir atliktų veterinarinių gydymo procedūrų sąrašą.

 

Daugiau apie draudimą

Kad jūsų augintinis būtų saugus