Šuns ir katės draudimas:

Gydymo išlaidų kompensavimas

Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus. Susipažinkite, kokias išlaidas draudimas kompensuoja, kokių nekompensuoja bei, kokių dokumentų reikia, norint gauti kompensaciją.
Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus

Kokios išlaidos kompensuojamos?

Turintiems „If“ šuns ir katės draudimą atlyginamos augintinio gydymo išlaidas dėl dviejų draudžiamųjų įvykių – ligos ir patirtos traumos:

  • gydytojo-veterinaro konsultacijoms ir veterinariniams tyrimams;
  • Iki ligos diagnozės nustatymo patirtas išlaidas tyrimams arba gydymui atlyginame net ir tada, kai ligos gydymo išlaidos pagal draudimo taisykles nėra atlyginamos (pvz., alergijos arba leptospirozės gydymas).
  • veterinarinio gydymo procedūroms (pvz., operacijoms, injekcijoms, žaizdų perrišimui) ir implantams, išskyrus chirurginėms procedūroms naudojamus laikinus implantus ir implantus, naudojamus estetikos tikslais;
  • tvarstymo ir kitoms papildomoms gydymui skirtoms priemonėms (pvz., bintams, chirurginiams pleistrams, apsauginėms apykaklėms);
  • gydytojo-veterinaro paskirtiems vaistams, tačiau tik tiems, kurie registruoti Veterinarinių vaistų registre arba Lietuvos Respublikos vaistinių preparatų registre.

Svarbu: atlyginamos išlaidos visiems vaistams, kurie yra įtraukti į Lietuvos veterinarinių vaistų registrą.

Kokios išlaidos nekompensuojamos? Svarbu žinoti!

  • Lėtinių ligų gydymo išlaidos nėra kompensuojamos, tačiau, kompensuojamos išlaidos tokios ligos diagnozei nustatyti pirmą kartą;
  • Jei gyvūnas nebuvo paskiepytas, pagrindinių užkrečiamų ligų gydymas nekompensuojamas;
  • Nekompensuojamas išlaidų, kurios nesusijusios su ligos ar traumos gydymu, pavyzdžiui: profilaktinėms paslaugoms ar vaistams, (skiepams, sterilizacijai, maisto papildams, vitaminams, dantų apnašų valymui ir pan.) ar su nėštumo nustatymu, gimdymu, nėštumo kontrole ar nutraukimu susijusių išlaidų.

Kur registruoti įvykį?

Su draustu augintiniu susijusius įvykius registruokite internetinėje formoje. Jei turite galimybę, registruodami pridėkite išlaidas patvirtinančius dokumentus.

Kokių dokumentų reikia, norint gauti kompensaciją?

Jei jūsų šuo arba katė buvo gydomi, išsaugokite veterinarijos gydyklos paslaugų sąskaitą ar čekį, taip pat turėkite veterinaro pasirašytą ir gydyklos antspaudu pažymėtą ligos diagnozę ir atliktų veterinarinių gydymo procedūrų sąrašą.