Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Dovanojate brangų išmanųjį? Neslėpkite čekio

  20 gruodžio 2017
  Nerodyti dovanos kainos – gero tono ženklas, tačiau brangius prietaisus įteikdami be pirkimo dokumentų artimajam galite sukelti rūpesčių. Tokios nuomonės laikosi draudimo bendrovės „If“ privataus turto draudimo vadovas Tomas Sinkevičius.
 2. „If“ draudimas pasiūlė pigesnį telefonų draudimą

  04 rugsėjo 2017
  Nuo šiol bus galima apdrausti ne tik operatorių salonuose įsigytus telefonus, bet ir iš užsienio atsisiųstus ar elektronikos prekių parduotuvėse pirktus išmaniuosius įrenginius. Šią naują telefonų draudimo paslaugą nuo rugsėjo pradėjo teikti draudimo bendrovė „If“.
 3. Kova su organizuotomis vagystėmis iš automobilių Švedijoje

  03 gegužės 2017
  Švedijos policija stiprina kovą siekdama sustabdyti su automobiliais susijusius nusikaltimus, o pagrindinis tikslas – susidoroti su tarptautinėmis organizuotomis grupuotėmis. Suaktyvinus pastangas kovos su automobilių dalių vagystėmis srityje, jau pasiekta rezultatų – suimta ir deportuota nemažai Lietuvos piliečių. Tėvynėje jiems skiriama ne tik laisvės atėmimo bausmė, bet ir reikalaujama atlyginti nuostolius.
 4. 2016 m. „If“ Baltijos šalyse gerino veiklos efektyvumą ir sparčiai augo Lietuvoje

  07 vasario 2017
  Draudimo bendrovė „If“ Baltijos šalyse 2016 m. uždirbo 13,6 mln. Eur pelno. Pasirašytų įmokų suma Baltijos šalyse siekė 130,8 mln. Eur. 2015 m. pelnas siekė 20 mln. Eur, o pasirašytų įmokų suma – 133,2 mln. Eur.