Susipažinkite su Tomu

 
Automobilių aistruolis, preciziškai reguliuojantis žalas.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Tomas dirba Žalų departamente ir yra transporto žalų ekspertas. Meilė automobiliams yra įaugusi jam į kraują – tiek jo senelis, tiek tėtis yra dirbę su automobiliais, o prieš ateidamas į „If“ Tomas taip pat dirbo automobilių servise. Todėl nestebina, kad vaikystėje jis svajojo ateitį sieti su transportu. 

Kasdienėje veikloje Tomas nustato klientų patirtų žalų dydį, derina remonto sąmatas su automobilių remonto įmonėmis, konsultuoja kolegas su transporto žalomis susijusiais klausimais. Skaičiuojant žalos dydį, jam itin praverčia anksčiau įgytos žinios apie automobilius. 

Kiekvienam klientui Tomas stengiasi suteikti visokeriopą pagalbą ir būti šalia spręsdamas jo žalos klausimus , nes, jo manymu, draudimas tam ir skirtas, kad suteiktų pagalbą ir rūpintųsi, kai to labiausiai reikia. 

Kasdienėje veikloje Tomui tenka bendrauti su įvairiais klientais. Kai kurie jų būna itin geranoriški ir sąžiningi, tačiau retkarčiais pasitaiko ir tokių, kurie piktnaudžiauja ir bando pasipelnyti.

„Kartais mūsų darbas primena tyrimus, atliekamus policijoje. Nagrinėjame nuotraukas, su tyrimų komanda važiuojame į apžiūras. Deja, bet sukčiavimo atvejų vis dar pasitaiko, tad turime būti budrūs reguliuodami žalas.“ 

Žalų komandą, kurioje darbuojasi Tomas, sudaro žalų specialistai ir ekspertai. Specialistai renka informaciją, susijusią su žalos administravimu, ir yra atsakingi už išmokas remonto įmonėms, itin glaudžiai bendradarbiauja su klientu. Žalų ekspertai nustato žalos dydį ir ją atlygina klientui. 

Tomas mano, kad darbuotojas, ketinantis dirbti Žalų komandoje, turėtų pasižymėti pasitikėjimu savimi, mokėjimu išsakyti nuomonę ir ją argumentuoti, išmanyti automobilio remonto specifiką. O kartais užtenka ir didelio noro gerai padaryti savo darbą – tuomet komanda padės išmokti visų subtilybių. 
 

Jausmas toks, lyg kiekvieną kartą grįžtum į jaukius namus 

Atėjus dirbti į „If“ Tomą labiausiai nustebino šiltas priėmimas ir neegzistuojanti hierarchija.

„Pamenu, kaip antrą darbo dieną pietaujant prie manęs priėjo viena darbuotojų ir užkalbino, pokalbis buvo labai malonus, o mane nustebino tai, kad šis žmogus jau žinojo mano vardą. Vėliau sužinojau, kad tai buvo mūsų įmonės vadovė Žaneta. Negalėjau patikėti, kad taip šiltai ir paprastai bendrauja aukščiausi vadovai“, – pirmųjų dienų atsiminimais dalijasi Tomas. 

„If“ yra viena geriausių komandų, su kokiomis man yra tekę dirbti.“ 

Tomas taip pat išskiria biuro atmosferą ir sako, kad dėl patogių darbo vietų ir interjero čia jaučiasi kaip namie. Jo komanda dar labiau sustiprina šį jausmą ir Tomas drąsiai ją vadina antrąja šeima. 

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt