Negavote „If“ siųsto el. laiško?

Pastebėjome, kad kai kurie klientai negauna „If“ siunčiamų laiškų į Pagrindinį (angl. Primary, Important) savo el. pašto dėžutės aplanką. Toliau pateikiame paaiškinimą, kur šių laiškų ieškoti bei ką galite padaryti, jog laiškai pasiektų Pagrindinį aplanką.

Ne retai „If“ draudimo laiškai, tokie kaip: internetu įsigyto draudimo dokumentai, eilinių įmokų sąskaitos, pranešimas apie draudimo sutarties pabaigą, pasiūlymas pratęsti sutartį, kiti svarbūs priminimai yra gaunami ne į Pagrindinį, o į kitus aplankus.

Kur ieškoti „If“ siunčiamų laiškų?

Pastebėjome, kad tokių domenų, kaip gmail.com, hotmail.com, yahoo.com ir pan., pašto dėžutėse mūsų laiškai gaunami į Reklamų (angl. Promotions), Nepageidaujamų laiškų (angl. Junk, Spam) ar kitus aplankus. Prašome retkarčiais patikrinti ir juos. Lengviausiai laiškus rasite, paieškos lauke įrašę „If“ arba „If draudimas“.

Atkreipiame dėmesį, kad draudimo dokumentus (liudijimus, sąskaitas) pridedame kaip laiško priedus.

Ką daryti, kad gautumėte „If“ laiškus į Pagrindinį savo pašto dėžutės aplanką?

Gautą laišką, pvz., Reklamos skiltyje, tiesiog perkelkite į Pagrindinį aplanką. Atlikus šį veiksmą, galite pastebėti atsiradusią lentelę su klausimu, ar sutinkate, kad tokie laiškai ateityje būtų gaunami į Pagrindinį aplanką. Paspauskite „Taip“ / „Yes“.

Savitarnoje „Mano If“ privatiems klientams pateikiame daugelį jų draudimo dokumentų

Jei abejojate, ar draudimo liudijimas vis dar galioja, ar nevėluojate sumokėti įmokos, visuomet galite prisijungti prie „Mano If“ savitarnos ir pasitikrinti savo draudimo situaciją.

Kaip paprasčiau susimokėti eilines įmokas?

Klientams, išskaidžiusiems draudimo įmokas į 3, 4, 6 ar 12 kartų, jas susimokėti patogiau sudarius e. sąskaitą savo el. bankininkystėje. Galite pasirinkti, kaip Jums priimtiniau:

  • sąskaitas gauti tiesiogiai į savo el. banką ir mokėjimą patvirtinti pačiam,
  • pasirinkti, jog gavus e. sąskaitą į el. banką mokėjimas būtų atliktas automatiškai.

Plačiau apie šias alternatyvas skaitykite if.lt/mokėjimai – E. sąskaitos paslauga.

Jei turite klausimų, rašykite draudimas@if.lt arba skambinkite +370 5 210 8800, mielai į juos atsakysime.