Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Žvakės namuose: pasirūpinkite, kad jauki liepsnelė netaptų pavojinga ugnimi

  12 gruodžio 2018
  Prasidėjus švenčių laukimo laikotarpiui gausu patarimų: įvairių sričių ekspertai pataria, ką dovanoti, kaip dekoruoti šventinį stalą, advento vainiką ar namų aplinką. Neretai šių patarimų dėmesio centre atsiduria žvakės – jaukią šilumą ir šviesą skleidžiantys interjero elementai. O ten, kur ugnis – neretai pasitaiko ir nelaimingų atsitikimų, tad kaip jų išvengti?
 2. Atsargiai: skalbimo mašinos ir indaplovės gali pridaryti netikėtų nuostolių

  04 gruodžio 2018
  Nepakeičiama pagalbininkė buityje skalbimo mašina ar indaplovė, tinkamai neprižiūrėta, gali sukelti tūkstantinę žalą. Netikėtai pratekėjęs vanduo gali pakenkti grindims, baldams ar padaryti žalos kaimynams, o nuostoliai gali siekti nuo kelių šimtų iki 20 tūkst. eurų. Didelės dalies šių žalų galima išvengti, laikantis vienos auksinės taisyklės.
 3. Europos sveikatos draudimo kortelė nepadengs visų išlaidų

  19 spalio 2018
  Gajus įsitikinimas, jog keliaudami po Europą ir turėdami Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) galite būti ramūs dėl sveikatos išlaidų nutikus nelaimei. Ir iš tiesų, turint šią kortelę, kurią išduoda teritorinės ligonių kasos, susižalojus keliaujant po Europą, būtinoji medicininė pagalba suteikiama nemokamai. Deja, kortelės turėtojams nelaimingo atsitikimo atveju ar kreipiantis pagalbos į privačią gydymo įstaigą tenka susimokėti patiems.
 4. Sodų ir vasarnamių laukia dar vienas išbandymas

  13 spalio 2018
  Orams vėstant sodininkai vis mažiau laiko praleidžia savo poilsio zonose. Spalio viduryje sodų bendrijose išjungiamas vasaros vanduo, žmonės skuba žiemai paruošti augalus. Artėjant šaltajam sezonui vertėtų pasirūpinti ne tik augalais, bet ir sodo nameliais, vasarnamiais – tinkamai apsaugoti, kad žiema nepadarytų žalos.
 5. Kokie pavojai šunų ir kačių tyko rudenį

  02 spalio 2018
  Sunku suplanuoti, į kokias situacijas galima patekti su augintiniais, bet kai kuriems atvejams nesudėtinga iš anksto pasiruošti. Kačių ir šunų šeimininkai turėtų žinoti, kokios grėsmės tyko vėsiuoju periodu ir kaip joms užkirsti kelią.
 6. Nuostoliai išnuomotame būste – ir šešiaženklės sumos

  30 liepos 2018
  Butų ar namų nuomos rinka nuolat didėja, o ją labiausiai auginantys veiksniai – išpopuliarėjusios investicijos į nuomai skirtą būstą, taip pat atsivėrusios trumpalaikės nuomos galimybės per internetines platformas, tokias kaip „Airbnb“ ar „Booking.com“. Ten, kur uždarbis, ten ir rizika, todėl viešumoje vis nuskamba istorijų apie tai, kaip, patikėjus būstą nuomininkams ar trumpalaikiams svečiams, vėliau tenka skaičiuoti nusiaubtų patalpų sutvarkymo išlaidas.
 7. Palengvėjimas keliaujantiems nuomotu automobiliu užsienyje

  10 liepos 2018
  Vienas patogiausių būdų tyrinėti Europos apylinkes – nuvykus į pasirinktą šalį išsinuomoti automobilį ir keliauti pagal individualų maršrutą. Tarp lietuvių itin populiarus keliavimo būdas neretai apkartina atostogų nuotaiką, kai atsiimant automobilį nuomos bendrovės arba užšaldo nemenką sumą kredito kortelėje, pritaiko tūkstantinę išskaitą (franšizę), arba paprašo didelės sumos už draudimą.
 8. įsilaužti į automobilį trunka vos 30 sekundžių!

  03 liepos 2018
  Artėjant ilgajam savaitgaliui, draudimo bendrovė „If" primena nepalikti automobiliuose jokių vertingų daiktų. „If" atliktas eksperimentas rodo, kad įsilaužti į automobilį, išdaužus šoninį stiklą, ir pasisavinti grobį trunka vos 30 sekundžių.
 9. Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke išrinkta „If“ vadovė Žaneta Stankevičienė

  04 birželio 2018
  Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke vienų metų kadencijai išrinkta draudimo bendrovės „If“ Lietuvos filialo vadovė Žaneta Stankevičienė. Asociacijos direktoriaus pareigas ir toliau lieka eiti Andrius Romanovskis.
 10. Tyrimas: lietuviai padėdami kitiems jaučiasi laimingesni

  02 gegužės 2018
  Žmonės padėdami kitiems jaučiasi laimingesni, negu patys sulaukdami pagalbos. Pagalbos ranką dažniausiai tiesiame draugams ir giminaičiams, rečiau – nepažįstamiems. Tokias išvadas pateikia antrus metus iš eilės draudimo bendrovės „If“ atliekamas mokslinis tyrimas trijose Baltijos šalyse.