Šuns ir katės draudimas

Augintiniui nuo 2 mėn. iki 8-ojo gimtadienio.
Svarbu: gydymo išlaidų ir gyvybės draudimas įsigalioja po 14 d. nuo sutarties sudarymo.

Pranešti apie žalą
  • Jei augintinis susirgs

    Atlyginsime išlaidas, jei augintinis susirgs ar patirs traumą

  • Jei augintinio neteksite

    Atlyginsime visą gyvybės draudimo sumą, jeigu Jūsų augintinis mirs, dings arba bus pavogtas

  • Jei pridarys žalos kitiems

    Jei augintinis padarys nuostolių aplinkiniams, draudimas juos atlygins nukentėjusiajam

Naujiena! Draudimas augintiniui iki jam sueis 11 metų

Jei apdrausite iki 3-iojo gimtadienio ir draudimo sutartį kasmet be pertraukų pratęsite, jūsų augintinis galės draudimą turėti iki 11-ojo gimtadienio.

Kitais atvejais – jei augintinis pirmą kartą apdraudžiamas 3 metų (ar vyresnis) bei, jei draudžiamas su pertraukomis, tuomet drausti augintinį galima iki jam sueis 8 metai. Apdrausti galite tiek grynos, tiek mišrios veislės augintinį ar tarnybinį šunį.

Draudimas padengs gydymo išlaidas

Jei šuo ar katė susirgs arba patirs traumą, galėsite jam skirti geriausią gydymą ir nesukti galvos dėl išlaidų. Draudimas padengs gydymo išlaidas, išskaičiavęs 60 Eur išskaitą.

Galite pasirinkti augintinio gydymui skirtų išlaidų limitą metams nuo 2 500 Eur iki 10 000 Eur.

Naujiena – draudimas dantų gydymo išlaidoms. Kompensuosime išlaidas, susijusias su augintinio dantų gydymu ar šalinimu (išskyrus estetines ir apnašų valymo procedūras).

Dažniausiai pasitaikančios šunų ligos. Kaip jų išvengti?

Gaukite kompensaciją, jei netektumėte augintinio

Augintiniui mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, gausite gyvybės draudimo išmoką, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę. O jei augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – draudimas padengs protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas. Jei surasti nepavyktų, gausite visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Svarbu: augintinis nebus draustas gyvybės draudimu, jei pasirinksite „If mini augintinis“ variantą.

Net 3 draudimo variantai

Kas įtraukta If mini augintinis If augintinis If super augintinis

Netikėtos ligos ar traumos atveju galėsite rūpintis augintiniu, o išlaidas padengs draudimas. Gydymo išlaidų draudimo suma yra lygi maksimaliai draudimo išmokai už visas ligas ir traumas per vienus metus.

2 500 Eur 5 000 Eur 10 000 Eur

Mūsų patirtis rodo, kad nesudėtingos ligos gydymas kainuoja apie 300 Eur, tačiau operacijų reikalaujančios ligos gydymas gali viršyti ir 1 000 Eur sumą. Gydymo išlaidų draudimo suma – tai maksimali draudimo išmoka kiekvienos ligos ar traumos išgydymui.

400 Eur 700 Eur 1 000 Eur

Draudimas kompensuos išlaidas, susijusias su augintinio dantų gydymu ar šalinimu. Tačiau šis draudimas neapima estetinių trūkumų šalinimo procedūrų.200 Eur

Jei augintinis padarys nuostolių aplinkiniams, draudimas juos atlygins nukentėjusiajam (pvz., jei šuo užpuls ir sužalos dviratininką).


3 500 Eur 10 000 Eur

Augintiniui mirus, draudimas išmokės augintinio gyvybės draudimo sumą. Augintiniui pabėgus ar dingus, draudimas kompensuos augintinio paieškos išlaidas iki 100 Eur, o jam neatsiradus išmokės gyvybės draudimo sumą.


Ingår Ingår

Jei augintinio gyvybei iškils pavojus (susirgs ar patirs traumą) ir privalėsite atšaukti planuojamą ar nutraukti vykstančią kelionę užsienyje, draudimas kompensuos kelionės atšaukimo arba skubaus grįžimo iš atostogų išlaidas iki Jūsų pasirinktos augintinio gyvybės draudimo sumos.


Ingår Ingår

Ši draudimo apsauga galioja medžiokliniams ir tarnybiniams šunims, jei po ligos ar traumos šuo taps nebetinkamas užduotims, kurioms buvo dresuotas. Vertės praradimo draudimo suma lygi pusei šuns gyvybės draudimo sumos.


Ingår Ingår

Draudimo apsauga galioja priklausomai nuo pasirinkto varianto: tik Lietuvoje, Baltijos šalyse ar Europoje (išskyrus Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą). Gydymo išlaidos užsienyje atlyginamos tik už skubiąją pagalbą.

Lietuva Lietuva, Latvija, Estija Europa (išskyrus Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą)
Skaičiuoti kainą

Atsiliepimai apie augintinio draudimą

(Atnaujinta: 2024 03)

Skaičiuoti kainą

Ar augintinį dažnai vežatės kartu?

Dalinamės KET informacija ir patarimais, kaip keliauti, kad kelionės automobiliu su augintiniu būtų saugios.

Kaip vežti augintinį automobiliu

Šalia tavęs

Padedame pasirinkti tinkamą draudimą ir esame šalia, kad galėtumėte jaustis saugiai bei drąsiai įgyvendinti savo svajones