Naujienos, 3 sausio 2007

Kelionių draudimas jau internete

Kelionių draudimo polisas internetu - pirmieji Lietuvoje pasiūlėme tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Siekiame tobulinti klientų aptarnavimą, todėl ieškome efektyviausių sprendimų, kaip jį pagreitinti. Kelionių draudimo polisas internetu - tai paprastas ir greitas būdas apsidrausti, jei tik naudojatės internetiniu ryšiu. Dabar "If draudimo" klientas, pirkdamas elektroninius lėktuvo bilietus, atsispausdins ne tik juos, bet ir draudimo polisą tiesiai iš asmeninio kompiuterio. Be to, kiekvienas klientas gali pasirinkti vieną iš keturių draudimo variantų, o norint apsidrausti nereikia jokių specialių žinių - užtenka žinoti keliautojo amžių, kelionės trukmę, šalį, į kurią vykstama, ir kelionės tikslą.

Skandinavijos šalyse yra įprasta, kad klientai daugelį draudimo paslaugų gali įsigyti ir valdyti internetu. Jau ir Lietuvoje vis populiaresnė tampa elektroninė bankininkystė. Kelionių draudimo paslaugą internetu nuo 2006 metų rudens sėkmingai taiko Latvija.

Šią paslaugą perkelti į interneto erdvę buvo ypač aktualu, nes keliones žmonės dažniausiai planuoja būdami namuose ar biure. Dabar vienu kartu bus galima ne tik užsisakyti elektroninį lėktuvo bilietą ar viešbutį, bet ir apsidrausti internetu.