Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Kaip prižiūrėti šuniuką, kad būtų laimingas ir šuo, ir šeimininkas

  Namuose atsiradęs šuniukas arba jau suaugęs šuo akimirksniu suteikia daugybę džiaugsmo, tačiau kartu ir atsakomybę. Keturkojai draugai pasirengę apipilti mus besąlygiška meile, todėl mes privalome atsilyginti tuo pačiu. Šiame straipsnyje – 5 patarimai, ką daryti, kad jūsų bičiulystė teiktų džiaugsmą abiem.

  2024.01.10
  Auksaspalvio retriverio snukutis centre, jį glosto šeimininkų pora.
 2. Kaip prižiūrėti katę, kad laiminga būtų ir katė, ir šeimininkas

  Naminė katė – vienas meiliausių, o kartu ir paslaptingiausių gyvūnų. Kartais ji ramina savo murkimu ir glaustymusi, o kartais laikosi santūriai ir atokiai. Gali būti net sunku suprasti, ar mūsų ūsuotoji draugė išties laiminga. Todėl svarbu žinoti, kaip prižiūrėti katę, kad sukurtume jai malonią aplinką ir laimėtume jos bičiulystę.

  2024.01.09
  Balta namine katė guli ant laiptų
 3. Populiariausios kačių veislės – 2023 m.

  Mėgstamiausios kačių veislės dažnai keičiasi. Vienas iš būdų paaiškinti šį reiškinį – kintantys prioritetai ir tendencijos. Pastaruoju metu populiariomis laikomos šios kačių veislės: 1. Bengalijos katė 2. Meino meškėnas 3. Britų trumpaplaukė katė 4. Siamo katė 5. Birmos katė Sužinokite apie išskirtines šių veislių savybes, o taip pat skaitykite, ką pasakoja jų šemininkai.

  2023.06.29
 4. Patarimai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar Jūsų šuo dažnai keliauja su Jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą . Šio draudimo apsauga apima ne tik automobilį, bet ir visus keleivius, įskaitant šunį, katę ar kitus augintinius.

  suo automobilyje
 5. Patarimai

  Dažniausios šunų ligos. Kaip išvengti?

  Apsinuodijimai, traumos, virškinimo ligos, ausų uždegimai ir erkių platinamos ligos – dažniausiai pasitaikančios šunų ligos. Jų gydymą kompensuoja „If“ draudimas, tačiau Jūsų augintinis bus laimingesnis, jei šių ligų išvengs. Atmintinė šunų šeimininkams, kaip apsaugoti augintinį nuo dažniausiai pasitaikančių ligų.

  2020.11.09