Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Patarimai

  Kūrybiški būdai atšvęsti katės gimtadienį

  Jūsų katės gimtadienis – puiki proga atšvęsti augintinės svarbą jūsų gyvenime. Net jeigu nežinote tikslios katės gimimo datos, kiekvienas gimtadienis yra tinkamas metas parodyti, kiek daug ji jums reiškia.

  2024.05.06
  Katės ir jos gimtadienio tortas.
 2. Patarimai

  Kaip atšvęsti šuns gimtadienį: patarimai ir idėjos

  Kad ir kiek metų sukanka jūsų gauruotajam bičiuliui, jo gimtadienis – dar viena proga parodyti, koks jis jums svarbus. Švenčių niekada nebus per daug ir visai nesvarbu, jei nežinote tikslios augintinio gimimo datos.

  2024.05.06
  Šuns gimtadienio tortas ir fone ant žolės tupintis augintinis.
 3. Patarimai

  Kaip prižiūrėti šuniuką, kad būtų laimingas ir šuo, ir šeimininkas

  Namuose atsiradęs šuniukas arba jau suaugęs šuo akimirksniu suteikia daugybę džiaugsmo, tačiau kartu ir atsakomybę. Keturkojai draugai pasirengę apipilti mus besąlygiška meile, todėl mes privalome atsilyginti tuo pačiu. Šiame straipsnyje – 5 patarimai, ką daryti, kad jūsų bičiulystė teiktų džiaugsmą abiem.

  2024.01.10
  Auksaspalvio retriverio snukutis centre, jį glosto šeimininkų pora.
 4. Patarimai

  Kaip prižiūrėti katę, kad laiminga būtų ir katė, ir šeimininkas

  Naminė katė – vienas meiliausių, o kartu ir paslaptingiausių gyvūnų. Kartais ji ramina savo murkimu ir glaustymusi, o kartais laikosi santūriai ir atokiai. Gali būti net sunku suprasti, ar mūsų ūsuotoji draugė išties laiminga. Todėl svarbu žinoti, kaip prižiūrėti katę, kad sukurtume jai malonią aplinką ir laimėtume jos bičiulystę.

  2024.01.09
  Balta namine katė guli ant laiptų
 5. Patarimai

  Populiariausios kačių veislės – 2023 m.

  Mėgstamiausios kačių veislės dažnai keičiasi. Vienas iš būdų paaiškinti šį reiškinį – kintantys prioritetai ir tendencijos. Pastaruoju metu populiariomis laikomos šios kačių veislės: 1. Bengalijos katė 2. Meino meškėnas 3. Britų trumpaplaukė katė 4. Siamo katė 5. Birmos katė Sužinokite apie išskirtines šių veislių savybes, o taip pat skaitykite, ką pasakoja jų šemininkai.

  2023.06.29