Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Gyvenu saugiai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar Jūsų šuo dažnai keliauja su Jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą . Šio draudimo apsauga apima ne tik automobilį, bet ir visus keleivius, įskaitant šunį, katę ar kitus augintinius.

 2. Gyvenu saugiai

  Dažniausios šunų ligos. Kaip išvengti?

  Apsinuodijimai, traumos, virškinimo ligos, ausų uždegimai ir erkių platinamos ligos – dažniausiai pasitaikančios šunų ligos. Jų gydymą kompensuoja „If“ draudimas, tačiau Jūsų augintinis bus laimingesnis, jei šių ligų išvengs. Atmintinė šunų šeimininkams, kaip apsaugoti augintinį nuo dažniausiai pasitaikančių ligų.

  2020.11.09
 3. Gyvenu saugiai

  Kaip suprasti, kad šuo serga

  Augintiniai, kaip ir mes, gali susirgti. Turime stebėti jų elgesį ir įtardami, kad šuo serga, nedelsiant kreiptis į veterinarą.

  2020.06.25
 4. Gyvenu saugiai

  Kaip rūpintis augintiniu karantino metu

  Gera žinia, jog šiuo metu nėra įrodymų, kad šunys gali perduoti COVID-19 virusą žmonėms. Tačiau augintiniai gali jį nešioti ir dėl to patirti sveikatos sutrikimų.

  2020.04.27
 5. Draudimas paprastai

  Šuns draudimas: gydymo išlaidų kompensavimas

  Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti ne jaunesnis kaip 4 mėnesių ir ne vyresnis nei 7 metų (iki gyvūnui sueis 8 m.). Sudarant sutartį gyvūnas privalo būti sveikas. Kviečiame susipažinti, kokias gydymo išlaidas draudimas kompensuoja, kokių nekompensuoja bei kokių dokumentų reikia norint gauti kompensaciją.

  2019.03.13