Elektroninė

Kelionės draudimo kortelė

Svarbiausius savo kelionės draudimo duomenis, visą parą veikiantį mūsų telefono numerį ir tiesioginę nuorodą į pranešimo apie įvykį formą dabar galite turėti vienoje vietoje savo mobiliajame telefone. Tam parengėme elektroninę kelionės draudimo kortelę, kurią, pirkdami draudimą internetu, gausite kartu su draudimo polisu.

Elektronine kortele gali naudotis „iPhone“ ir „Android“ operacinę sistemą naudojančių telefonų turėtojai.

Kaip naudotis elektronine kelionės draudimo kortele

Kaip išsaugoti elektroninę kortelę savo „iPhone“ telefone

1. Nusipirkę kelionių draudimą mūsų svetainėje, gausite iš mūsų laišką su draudimo dokumentais. Atsidarykite šį laišką savo mobiliajame telefone ir paspauskite „Apple Wallet“ / „Android PassWallet“ paveiksliuką.

2. Dešiniajame viršutiniame ekrano kampe paspauskite „Add“, ir kortelė automatiškai bus išsaugota Jūsų telefono elektroninėje piniginėje (Wallet). Norėdami peržiūrėti kortelę, atsidarykite programėlę „Wallet“ Jūsų telefone.

Kaip išsaugoti elektroninę kortelę „Android“ operacinės sistemos telefone

1. Kad galėtumėte naudotis kortele, reikia, jog Jūsų telefone būtų įdiegta ją palaikanti programėlė (mes rekomenduojame „PassWallet“).

2. Nusipirkę kelionių draudimą mūsų svetainėje, gausite iš mūsų laišką su draudimo dokumentais. Atsidarykite šį laišką savo mobiliajame telefone ir paspauskite „Apple Wallet“ / „Android PassWallet“ paveiksliuką.

3. Atsisiųskite (spauskite „download pass“), tuomet patvirtinkite telefone, kad norite parsisiųsti bilietą ir spauskite Atsisiųsti („download“), tada atidarykite (spauskite „open“). Norėdami vėliau peržiūrėti kortelę, atsidarykite „PassWallet“ ar kitą elektroninius bilietus palaikančią programėlę Jūsų telefone.

Ką rasite elektroninėje kelionių draudimo kortelėje

Tituliniame puslapyje matysite savo poliso numerį ir galiojimo laikotarpį. Titulinio puslapio dešiniajame apatiniame kampe matysite simbolį „i“. Jį paspaudę, matysite:

 - kas, nuo ko ir kokia suma apdrausta, 
 - visą parą veikiančius mūsų telefonų numerius, kuriais paskambinti galėsite vienu paspaudimu,
 -  nuorodą į rekomendacijas, ką daryti atsitikus įvykiui,
 -  nuorodą, kur galėsite pranešti apie įvykį.