Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Gyvenu saugiai

  5 saugaus eismo taisyklės, vairuojant žiemą

  Žiemos audros ir plikledis kasmet smarkiai padidina eismo įvykių skaičių ir gali nulemti ne vieną nelaimę keliuose. Dalinamės 5 svarbiomis saugaus eismo taisyklėmis vairuojant žiemą.

  2021.12.09
 2. Gyvenu saugiai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar Jūsų šuo dažnai keliauja su Jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą . Šio draudimo apsauga apima ne tik automobilį, bet ir visus keleivius, įskaitant šunį, katę ar kitus augintinius.

 3. Draudimas paprastai

  Kelionės draudimas Covid-19 pandemijos metu

  Būtinosios medicininės pagalba yra esminė kelionių draudimo dalis ir atlygina gydymo išlaidas užsienyje susirgus ar patekus į nelaimingą atsitikimą. Covid-19 pandemijos metu tikimybė susirgti išaugo, todėl keliauti rekomenduojame apsidraudus.

  2020.08.19
 4. Draudimas paprastai

  Kada galioja kelionės draudimas?

  Pagrindinė kelionės draudimo nauda – žinojimas, kad padarėte viską, kas jūsų valioje, kad kelionė būtų saugi ir paliktų vien malonius prisiminimus.

  2019.05.20
 5. Draudimas paprastai

  Bagažo vertės apskaičiavimas

  Perkant  kelionės draudimą  naudinga turėti ir bagažo draudimą, tuomet ne tik lagaminas ir daiktai jame bus apsaugoti, tačiau ir jūsų rankinė, piniginė bei dokumentai ar kita įranga. Kaip įvertinti bagažo vertę?

  2019.01.11