Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Patarimai

  6 patarimai, kaip suplanuoti savo svajonių kelionę

  Mintis apie atostogas užsienyje ar trumpą savaitgalio išvyką paprastai sukelia dviprasmiškas emocijas. Viena vertus, užplūsta smagumas, kad galėsite pamiršę kasdienius rūpesčius tyrinėti dar nepažintas vietas. Kita vertus, kelionės planavimas gali užimti daug laiko ir sukelti stresą. Nesvarbu, ar jūs – patyrę keliautojai, ar pirmą kartą savarankiškai ruošiatės kelionei, patogu turėti keletą pagrindinių klausimų organizuojant išvyką. Todėl pateikiame 6 patarimus, kaip suplanuoti kelionę, kad laikotarpis iki išvykimo būtų tiek pat malonus, kaip ir pati kelionė.

  2024.04.11
  Pora sėdi ant vaizdingo šlaito ir kalbasi žvelgdami į miestą ant kitos kalvos.
 2. Patarimai

  Kelionė automobiliu be rūpesčių: 9 patarimai

  Kelionės automobiliu vilioja laisve, lankstumu ir nepamirštamais nuotykiais. O kad nuotaikos nesugadintų netikėti rūpesčiai, svarbu pasiruošti kelionei. Ar leidžiatės į kelionę savaitgaliui, ar į tolimesnę išvyką, verta apgalvoti keletą paprastų, bet reikšmingų dalykų, pradedant maršruto planavimu ir baigiant vieta automobiliui pastatyti. Šiame straipsnyje 9 – naudingi patarimai, kaip pasiruošti kelionei automobiliu, kad parsivežtumėte tik malonius įspūdžius.

  2024.04.09
  Šeimos kelionė automobiliu.
 3. Patarimai

  Slidinėjimo kelionės: ką svarbu žinoti ir kurią kryptį rinktis?

  Jei žiemą atostogauti norite aktyviai ir svarstote rinktis slidinėjimą kalnuose, veikiausiai neišvengiate klausimų, kur keliauti ir kaip pasiruošti, kad kelionė būtų sklandi. Alpės siūlo daugybę kvapą gniaužiančių slidinėjimo vietų, todėl yra populiarus pasirinkimas. Tačiau, jei atostogaudami norite pažinti naujus kraštus ar išbandyti slidinėjimo malonumus už mažesnę kainą, šis straipsnis jums pravers.

  2024.02.13
 4. Patarimai

  5 saugaus eismo taisyklės, vairuojant žiemą

  Žiemos audros ir plikledis kasmet smarkiai padidina eismo įvykių skaičių ir gali nulemti ne vieną nelaimę keliuose. Dalinamės 5 svarbiomis saugaus eismo taisyklėmis vairuojant žiemą.

  2021.12.09
 5. Patarimai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar Jūsų šuo dažnai keliauja su Jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą . Šio draudimo apsauga apima ne tik automobilį, bet ir visus keleivius, įskaitant šunį, katę ar kitus augintinius.

  suo automobilyje