Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Gyvenu saugiai

  5 saugaus eismo taisyklės, vairuojant žiemą

  Žiemos audros ir plikledis kasmet smarkiai padidina eismo įvykių skaičių ir gali nulemti ne vieną nelaimę keliuose. Dalinamės 5 svarbiomis saugaus eismo taisyklėmis vairuojant žiemą.

  2021.12.09
 2. Gyvenu saugiai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar jūsų šuo dažnai keliauja su jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą , į kurį įtraukta ne tik automobilio, bet ir visų keleivių, įskaitant ir šuns, katės ar kitų gyvūnų, apsauga, ar ne?

 3. Gyvenu saugiai

  Greičio viršijimas keliuose: kas dažniausi pažeidėjai?

  Greičio viršijimas vis dar išlieka aktualia problema Lietuvoje.  Statistika rodo, kad kasmet dėl šio (KET) pažeidimo pareikalaujama dešimčių gyvybių. Užsakėme tyrimą, siekdami išsiaiškinti, kas dažniausiai viršija leistiną greitį keliuose?

  2021.08.04
 4. Gyvenu saugiai

  6 būdai apsaugoti automobilį nuo vagių

  Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus. 

  2021.06.07
 5. Gyvenu saugiai

  Dažniausios šunų ligos. Kaip išvengti?

  Apsinuodijimai, traumos, virškinimo ligos, ausų uždegimai ir erkių įkandimo sukeltos ligos – dažniausiai pasitaikančios šunų ligos. Jų gydymą kompensuoja „If“ draudimas. Tačiau svarbu žinoti, kaip išvengti  šių ligų. Atmintinė šunų šeimininkams, kaip apsaugoti augintinį nuo dažniausiai pasitaikomų ligų.

  2020.11.09