Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Patarimai

  Remontuokite automobilį sumaniai – SMART būdu

  Sumanusis remonto būdas (angl. SMART – Small To Medium Area Repair Technology – mažų ir vidutinių plotų remonto technologija) yra procesas, kai automobilis remontuojamas naudojantis specializuotais įrankiais, dažais ir medžiagomis tik atitinkamoje sugadintoje arba pažeistoje vietoje.

  2024.05.02
  Automobilių remonto meistrai naudojasi išmaniosiomis technologijomis geriausiam rezultatui.
 2. Patarimai

  Kelionė elektromobiliu po Europą: patarimai, kaip susiplanuoti kelionę

  Elektra varomų automobilių paklausai stabiliai augant, kartu ryškėja ir kelionių elektromobiliais tendencija. Jas renkasi aplinką saugantys keliautojai, o taip pat mėgstantys puikių techninių rodiklių, komforto ir ekonominės naudos derinį. Šiame straipsnyje dalijamės patarimais, kaip planuoti kelionę elektromobiliu: pradedant tuo, kaip ir kur greičiau įkrauti automobilį, ir baigiant praktiniais keliautojų patarimais. Taip pat parekomenduosime, kur Europoje galite saugiai nukeliauti elektromobiliu ir kokių vietų geriau vengti.

  2024.04.23
  Elektromobilio keleivio vietoje sėdintis žmogus fotografuoja vaizdą už lango ir veidrodėlyje matosi jo kameros atspindys.
 3. Draudimas paprastai

  Remontas su kasko: pakaitinis automobilis Jums

  Kai po įvykio automobilis nebevažiuoja, kyla ne tik finansinių nemalonumų. Staiga likus be automobilio, įprastas kasdienio gyvenimo ritmas tampa problematiškas: nuo rytinės kelionės į darbą, pavežant vaikus į mokyklas, iki eilinio apsipirkimo parduotuvėje. Tačiau turėdami kasko šių nepatogumų galite išvengti ir netgi keliais būdais.

  2024.03.19
  Automobilyje vairuotojas atsisukęs atgal važiuoja atbuline pavara.
 4. Patarimai

  10 patarimų, kaip saugiai vairuoti žiemą 

  Keliams virtus vaizdinga, tačiau pavojinga čiuožykla, vairavimas tampa kantrybės, meistriškumo ir atsargumo išbandymu. Sniegas, ledas ir sumažėjęs matomumas gali paversti kelius klastingais takais, kur už kiekvieno kampo slypi pavojus. Todėl svarbu išmanyti, kaip vairuoti šiomis sąlygomis.

  2024.01.16
 5. Patarimai

  Kasko ir privalomasis automobilio draudimas: skirtumai ir nauda

  Nesate tikri, ar žinote, kuo skiriasi privalomasis ir kasko draudimas? Jūs ne vieni. Net ir ilgamečiai automobilių savininkai ne visuomet žino skirtumus, ką kompensuoja ir kokias paslaugas teikia kiekviena draudimo rūšis. Be to, kiekvienoje draudimo bendrovėje apsauga gali skirtis. Šis straipsnis padės Jums susipažinti, kokios yra automobilių draudimo rūšys, kokias apsaugas galite turėti ir ką svarbu žinoti perkant automobilio draudimą. Tiksliau žinodami galėsite lengviau pasirinkti draudimą, kuris geriausiai atlieptų Jūsų poreikius. 

  2023.11.14
  Juoda mašina važiuoja miško keliuku