Kam ir kaip bus naudojami mano asmeniniai duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais?

  1. Privatiems
  2. Asmens duomenų naudojimas rinkodaros tikslais

Jei sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsime Jums informaciją apie galiojančius nuolaidos kodus, akcijas, draudimo pasiūlymus, naujienlaiškius ir kitą naudingą informaciją.

​Pažadame neįkyrėti – reklamos informaciją siunčiame retai.

Kokiems tikslams bus naudojami mano duomenys?

Jūsų asmens duomenis naudosime norėdami suteikti Jums papildomą informaciją apie savo produktus, galiojančias akcijas, pateikti papildomus pasiūlymus. Dažniausiai tai darome siųsdami naujienlaiškius el. paštu ar skambindami telefonu, bet naudojame ir kitas priemones – paprastą paštą ar įvairius elektroninio ryšio kanalus. Taip pat, asmens duomenis naudojame norėdami sužinoti Jūsų nuomonę apie mūsų teikiamas paslaugas ar pasveikinti Jus gimimo dienos ar kitomis progomis.

Kaip dažnai su manimi susisieksite ar siųsite pasiūlymus?

Puikiai suprantame, kad nė vienas nenorime gauti nereikalingos, neaktualios ar įkyrios informacijos. Dėl to visada stengiamės Jums pateikti tik aktualius pasiūlymus ir tai darome retai – tikrai neįkyrėsime per dažnai siunčiamais reklaminiais laiškais. Be to, bet kuriuo metu galėsite atsisakyti gauti tokio pobūdžio informaciją.

Kas galės naudoti mano duomenis?

Duomenis naudojame mes (If P&C Insurance AS filialas) ir dalijamės jais su kitomis „Sampo" įmonių grupei priklausančiomis įmonėmis. Šiuo metu „Sampo" grupei be mūsų priklauso gyvybės draudimo bendrovė Mandatum Life Insunrace Baltic SE Lietuvos filialas.

Kas bus, jei nesutiksiu naudoti savo duomenų?

Negausite šviežiausių naujienų apie mūsų paslaugas, nesužinosite apie akcijas ar specialius pasiūlymus, nesiųsime Jums apklausų, skirtų įvertinti mūsų aptarnavimo kokybę, nesulauksite sveikinimų gimtadienio ar Kalėdų progomis.

Be abejo, Jūs visada turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir prašyti, kad neišsamūs, netikslūs duomenys būtų ištaisyti, sunaikinti ar būtų sustabdytas mano asmens duomenų tvarkymas. Taip pat, visuomet turite teisę nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais.

  1. Privatiems
  2. Asmens duomenų naudojimas rinkodaros tikslais