Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Nerimas dėl elektromobilio įkrovimo: pagrįstas ar ne

  Elektromobilio įkrovimas ir infrastruktūra – temos, kurios kelia daugiausiai nerimo svarstantiems įsigyti elektromobilį. Kiek nerimas yra pagrįstas ir kiek ne? Dalinamės naujausia informacija apie infrastruktūros plėtrą Lietuvoje, kokios yra asmeninės įkrovimo stotelės įsirengimo galimybės bei ką pataria specialistai apsisprendusiems ją įsirengti.

  2023.10.05
 2. Elektromobiliai – nauda ir galimybės Jums

  Jei planuojate netrukus keisti automobilį, leiskite atspėti: pasirinkimų sąraše – elektromobilis? Tarptautinės energetikos agentūros duomenimis, pernai pasaulyje įsigyta daugiau nei 10 mln. naujų elektromobilių ir jau šiemet šis rekordas turėtų būti pagerintas, mat 2023 m. planuojama parduoti net 14 mln. elektromobilių ir tai sudarytų 18% naujų sandorių. Tai yra milžiniškas augimas, nes, palyginimui, 2020 metais elektromobiliai sudarė tik 4% visų naujų parduotų automobilių.

  2023.09.20
 3. Gyvenu saugiai

  Naujame automobilyje nauja tvarka

  Ką tik įsigijote naują automobilį? Vairavimas be jokių trikdžių, tobulai žvilgantis paviršius, švarutėlis salonas – vienas malonumas važiuoti. Tokiu automobiliu savaime norisi rūpintis ir net pakeisti kai kuriuos įpročius. Šiame straipsnyje 5 automobilio priežiūros patarimai, kurie padės palaikyti tvarką automobilyje.

  2023.04.25
 4. Gyvenu saugiai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar Jūsų šuo dažnai keliauja su Jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą . Šio draudimo apsauga apima ne tik automobilį, bet ir visus keleivius, įskaitant šunį, katę ar kitus augintinius.

 5. Draudimas paprastai

  Kuo naudingas motociklo kasko draudimas?

  Esame pirmieji Lietuvoje pasiūlę motociklo kasko draudimą internetu. Branginkite laiką, skirdami jį sau, o draudimą pirkite internetu!

  2020.03.28