Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Gyvenu saugiai

  Šuo automobilyje: ką svarbu žinoti

  Ar jūsų šuo dažnai keliauja su jumis automobiliu? Net jei kelionės ir nebūna kasdienės, gera būtų žinoti, kad turite kasko draudimą , į kurį įtraukta ne tik automobilio, bet ir visų keleivių, įskaitant ir šuns, katės ar kitų gyvūnų, apsauga, ar ne?

 2. Draudimas paprastai

  Kuo naudingas motociklo kasko draudimas?

  Esame pirmieji Lietuvoje pasiūlę motociklo kasko draudimą internetu. Branginkite laiką, skirdami jį sau, o draudimą pirkite internetu!

  2020.03.28
 3. Draudimas paprastai

  Kasko skaičiuoklė

  Sužinokite kasko kainą savo automobiliui čia ir dabar. Apdrauskite internetu per kelias minutes. Draudimo dokumentus gausite el. paštu.

 4. Draudimas paprastai

  „If“ kasko privalumai

  Kasko ne visur yra vienodas.  Ar žinote, jog „If“ kasko draudimas leidžia įmokas mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 350 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams? Sudėjome „If" kasko privalumus į vieną vietą, kad būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko Jums.

 5. Draudimas paprastai

  Apie išmokas, atsitikus įvykiui

  Kai žala padaryta remonto metu Jei  kaltininkas aš Neatlikta techninė apžiūra Pavogti rakteliai ir automobilis Kai vairuotoja kitas Kuriam laikui pakaitinis

  2019.03.27