Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Draudimas paprastai

  Šiek tiek dėmesio ir jūsų žiema bus rami

  Lietuvoje kasmet kyla apie 10 tūkstančių gaisrų. Daugiau nei pusė gaisrų individualiuose gyvenamuosiuose namuose įsiplieskia dėl netinkamo krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo, jų pažeidimų ir gedimų.

 2. Draudimas paprastai

  Kas yra išskaita?

  Išskaita (dar kitaip franšizė) – tai apdrausto nuostolio dalis, kuri tenka pačiam apdraustajam, nepriklausomai nuo nuostolio dydžio. Taip apdraustasis yra įtraukiamas prisiimti draudimo riziką ir sukuriama draudimo sistema, padedanti rimtais atvejais. 

  2020.06.09
 3. Draudimas paprastai

  Kasko skaičiuoklė

  Sužinokite kasko kainą savo automobiliui čia ir dabar. Apdrauskite internetu per kelias minutes.

 4. Draudimas paprastai

  Pigiausias automobilio draudimas. Nuo ko priklauso kaina?

  Draudžiate automobilį privalomuoju draudimu eilę metų ir draudimo kaina kaskart skiriasi? Kodėl vienodą automobilį turintis Jūsų kaimynas ar kolega už draudimą moka mažiau? Susipažinkite su pagrindiniais kainą lemiančiais veiksniais.

 5. Draudimas paprastai

  „If“ kasko privalumai

  Kasko ne visur yra vienodas.  Ar žinote, jog „If“ kasko draudimas leidžia įmokas mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 400 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams? Plačiau aprašome apie „If" kasko privalumus, kad Jums būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko pagal savo poreikius.