Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Draudimas paprastai

  Kas yra išskaita?

  Išskaita (dar kitaip franšizė) – tai apdrausto nuostolio dalis, kuri tenka pačiam apdraustajam, nepriklausomai nuo nuostolio dydžio. Taip apdraustasis yra įtraukiamas prisiimti draudimo riziką ir sukuriama draudimo sistema, padedanti rimtais atvejais. 

  2020.06.09
 2. Draudimas paprastai

  Kasko skaičiuoklė

  Sužinokite kasko kainą savo automobiliui čia ir dabar. Apdrauskite internetu per kelias minutes. Draudimo dokumentus gausite el. paštu.

 3. Draudimas paprastai

  Pigiausias automobilio draudimas. Nuo ko priklauso kaina?

  Draudžiate automobilį privalomuoju draudimu eilę metų ir draudimo kaina kaskart skiriasi? Kodėl vienodą automobilį turintis Jūsų kaimynas ar kolega už draudimą moka mažiau? Susipažinkite su pagrindiniais kainą lemiančiais veiksniais.

 4. Draudimas paprastai

  „If“ kasko privalumai

  Kasko ne visur yra vienodas.  Ar žinote, jog „If“ kasko draudimas leidžia įmokas mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 350 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams? Sudėjome „If" kasko privalumus į vieną vietą, kad būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko Jums.

 5. Draudimas paprastai

  Prie būsto draudimo: Pagalba namuose 24/7

  Profesionalių meistrų pagalba, jei užsikimštų kanalizacija, užsikirstų namų spyna, vidury žiemos sugestų šildymo katilas ar nutiktų kita avarinė situacija namuose. Staigiais ir netikėtais atvejais pagalbos sulauksite paskambinę tel.: 1620, bet kuriuo paros metu.