Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Nerimas dėl elektromobilio įkrovimo: pagrįstas ar ne

  Elektromobilio įkrovimas ir infrastruktūra – temos, kurios kelia daugiausiai nerimo svarstantiems įsigyti elektromobilį. Kiek nerimas yra pagrįstas ir kiek ne? Dalinamės naujausia informacija apie infrastruktūros plėtrą Lietuvoje, kokios yra asmeninės įkrovimo stotelės įsirengimo galimybės bei ką pataria specialistai apsisprendusiems ją įsirengti.

  2023.10.05
 2. Elektromobiliai – nauda ir galimybės Jums

  Jei planuojate netrukus keisti automobilį, leiskite atspėti: pasirinkimų sąraše – elektromobilis? Tarptautinės energetikos agentūros duomenimis, pernai pasaulyje įsigyta daugiau nei 10 mln. naujų elektromobilių ir jau šiemet šis rekordas turėtų būti pagerintas, mat 2023 m. planuojama parduoti net 14 mln. elektromobilių ir tai sudarytų 18% naujų sandorių. Tai yra milžiniškas augimas, nes, palyginimui, 2020 metais elektromobiliai sudarė tik 4% visų naujų parduotų automobilių.

  2023.09.20
 3. Populiariausios kačių veislės – 2023 m.

  Mėgstamiausios kačių veislės dažnai keičiasi. Vienas iš būdų paaiškinti šį reiškinį – kintantys prioritetai ir tendencijos. Pastaruoju metu populiariomis laikomos šios kačių veislės: 1. Bengalijos katė 2. Meino meškėnas 3. Britų trumpaplaukė katė 4. Siamo katė 5. Birmos katė Sužinokite apie išskirtines šių veislių savybes, o taip pat skaitykite, ką pasakoja jų šemininkai.

  2023.06.29
 4. Gyvenu saugiai

  Naujame automobilyje nauja tvarka

  Ką tik įsigijote naują automobilį? Vairavimas be jokių trikdžių, tobulai žvilgantis paviršius, švarutėlis salonas – vienas malonumas važiuoti. Tokiu automobiliu savaime norisi rūpintis ir net pakeisti kai kuriuos įpročius. Šiame straipsnyje 5 automobilio priežiūros patarimai, kurie padės palaikyti tvarką automobilyje.

  2023.04.25
 5. Draudimas paprastai

  Kas įeina į būsto draudimą?

  Būsto draudimas Jums padės pačiais įvairiausiais atvejais. Tačiau taip pat svarbu žinoti, kuo namų šeimininkai turėtų pasirūpinti iš savo pusės. Praktiški patarimai, kaip geriausiai naudotis būsto draudimu.

  2022.09.29