Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Patarimai

  6 patarimai, kad aktyvus laisvalaikis nesukeltų problemų

  Pavasarį dienos eina ilgyn ir šiltyn, todėl vis labiau norisi ištrūkti į gryną orą ir imtis aktyvesnės veiklos. Tačiau, kad ir kaip nekantraujame nušluostyti dulkes nuo dviračių, leistis į žygius ir čiupti lengvesnius drabužius, svarbu viską vertinti blaiviai ir paisyti saugumo. Pirmosiomis pavasario savaitėmis kyla didelė rizika pervertinti savo pajėgumus arba susitraumuoti po ilgos žiemos. Štai keletas patarimų, į kuriuos naudinga atsižvelgti, kad aktyvus laisvalaikis gamtoje atneštų tik puikią nuotaiką ir gerą savijautą.

  2024.04.11
 2. Patarimai

  6 patarimai, kaip suplanuoti savo svajonių kelionę

  Mintis apie atostogas užsienyje ar trumpą savaitgalio išvyką paprastai sukelia dviprasmiškas emocijas. Viena vertus, užplūsta smagumas, kad galėsite pamiršę kasdienius rūpesčius tyrinėti dar nepažintas vietas. Kita vertus, kelionės planavimas gali užimti daug laiko ir sukelti stresą. Nesvarbu, ar jūs – patyrę keliautojai, ar pirmą kartą savarankiškai ruošiatės kelionei, patogu turėti keletą pagrindinių klausimų organizuojant išvyką. Todėl pateikiame 6 patarimus, kaip suplanuoti kelionę, kad laikotarpis iki išvykimo būtų tiek pat malonus, kaip ir pati kelionė.

  2024.04.11
  Pora sėdi ant vaizdingo šlaito ir kalbasi žvelgdami į miestą ant kitos kalvos.
 3. Patarimai

  Kelionė automobiliu be rūpesčių: 9 patarimai

  Kelionės automobiliu vilioja laisve, lankstumu ir nepamirštamais nuotykiais. O kad nuotaikos nesugadintų netikėti rūpesčiai, svarbu pasiruošti kelionei. Ar leidžiatės į kelionę savaitgaliui, ar į tolimesnę išvyką, verta apgalvoti keletą paprastų, bet reikšmingų dalykų, pradedant maršruto planavimu ir baigiant vieta automobiliui pastatyti. Šiame straipsnyje 9 – naudingi patarimai, kaip pasiruošti kelionei automobiliu, kad parsivežtumėte tik malonius įspūdžius.

  2024.04.09
  Šeimos kelionė automobiliu.
 4. Patarimai

  7 pirkiniai gerai savijautai namuose

  Namai yra vieta, kurioje praleidžiame išties daug laiko, kartais net kelias dienas iš eilės. Todėl namų aplinka ir tai, kaip juose jaučiamės, gali turėti įtakos sveikatai ir gerai savijautai. Kambariniai augalai, oro drėkintuvas, tinkamas darbo stalas, kokybiškas čiužinys, išmanieji namų įrenginiai ir kt. – visi šie dalykai gali padaryti jūsų gyvenamąją erdvę jaukesnę, saugesnę ir tinkamesnę sveikatai.

  2024.03.21
  Moteris ramiai geria arbatą jaukiuose namuose ir žvelgia į žaliuojantį vaizdą už lango.
 5. Draudimas paprastai

  Remontas su kasko: pakaitinis automobilis Jums

  Kai po įvykio automobilis nebevažiuoja, kyla ne tik finansinių nemalonumų. Staiga likus be automobilio, įprastas kasdienio gyvenimo ritmas tampa problematiškas: nuo rytinės kelionės į darbą, pavežant vaikus į mokyklas, iki eilinio apsipirkimo parduotuvėje. Tačiau turėdami kasko šių nepatogumų galite išvengti ir netgi keliais būdais.

  2024.03.19
  Automobilyje vairuotojas atsisukęs atgal važiuoja atbuline pavara.