Naujienos

5 lapkričio 2015

„If“ devynių mėnesių rezultatas – 10,7 proc. augimas
​Draudimo bendrovė „If“ Lietuvoje per devynis 2015 m. mėnesius pasirašė 22,7 mln. eurų įmokų – tai 10,7 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu, kai jų suma siekė 20,5 mln. eurų. Per šį laikotarpį didžiausią pasirašytų įmokų portfelio dalį „If“ Lietuvoje sudarė transporto ir turto draudimas, sparčiausiai augo analogų rinkoje neturintis sveikatos draudimas.
3 lapkričio 2015

Kiekvienam „Scanoramos“ žiūrovui – draudimas dovanų
​„Jaudinkitės tik dėl filmo herojų. Gyvenimo dramas palikite mums“ – tokiu šūkiu šiemet žiūrovus į kino teatrus kvies jau lapkričio 5-ąją prasidedantis 13-asis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ ir draudimą nuo gaisro festivalio lankytojams dovanojanti draudimo bendrovė „If“.
13 spalio 2015

Norėdami paslėpti pėdsakus, vagys degina net ir prabangius automobilius
​Šį rudenį draudimo bendrovės „If“ kolegos Latvijoje susidūrė su atveju, kai BMW X5 vagys, bandydami paslėpti pėdsakus ir išrinkę visus vertingus daiktus, prabangų automobilį sudegino miške. Taip pasielgti jie nusprendė dėl automobilyje įrengtos papildomos apsaugos sistemos, leidžiančios nustatyti transporto priemonės buvimo vietą.
6 spalio 2015

Kokiais nuostoliais gresia išsiblaškymas degalinėje?
​Praėjusią savaitę socialinius tinklus ir naujienų portalus apskriejo nuotrauka, kurioje užmarši vairuotoja paskui automobilį velka degalų pylimo žarną. Draudimo bendrovės „If“ praktikoje tokių ir panašių istorijų degalinėse, kai nuostolių kyla dėl vairuotojų išsiblaškymo, buvo ne viena.

Visos naujienos