Naujienos

15 birželio 2015

Gera žinia šunų augintojams – visapusis šuns draudimas
​Draudimo bendrovė „If“ pristato naujovę – šuns draudimą, kuriuo galima apdrausti savo augintinius gydymo išlaidų, gyvybės, dingimo ar vagystės ir civilinės atsakomybės draudimu. Šis draudimas atlygina ne tik šuns gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, bet ir nuostolius šuniui dingus ar mirus, o taip pat kitiems asmenims ar jų turtui padarytus nuostolius. Tai plačiausia rinkoje siūloma šuns apsauga Lietuvoje.
19 gegužės 2015

Trečdalis vairuotojų be automobilio neišsiverstų nė dienos
​Kad automobilis – vienas būtiniausių daiktų, mano beveik 27 proc. vairuotojų. Jie tvirtina be transporto priemonės neišsiversią nė dienos. Ką daryti, kad sugedęs automobilis nesugriautų dienos, savaitės ar net mėnesio planų? Draudimo bendrovė „If“, atsižvelgdama į rinkos poreikį, nuo šiol garantuoja geriausią pagalbos kelyje paslaugą Lietuvoje – suteikia pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui.
7 gegužės 2015

„If“ Baltijos šalyse ir toliau demonstruoja stiprius rezultatus
​Per pirmąjį 2015 metų ketvirtį draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje uždirbo 5,2 mln. eurų grynojo pelno, kaip ir 2014 m. tuo pačiu periodu.

30 balandžio 2015

Paaiškėjo, kuriai Lietuvos mokyklai atiteks „Gyvenu saugiai“ parama
​Visuomenės saugumo iniciatyvos „Gyvenu saugiai“ mokykloms skirtą paramą laimėjo Vilniaus Pilaitės gimnazija. Už skirtas lėšas bus atnaujinti mokyklos koridorių šviestuvai bei įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.
23 balandžio 2015

Dūmų detektorius turi įsirengę tik 4 proc. gyventojų
​Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, praėjusiais metais Lietuvoje kilo daugiau kaip 13 tūkst. gaisrų, arba apie 18 proc. daugiau nei 2013 m. Beveik 2 tūkst. kartų ugnis įsiplieskė gyvenamosiose patalpose.

Visos naujienos

Žiniasklaidai

Čia rasite informacija žiniasklaidai, atstovų spaudai kontaktus, darbuotojų ir valdybos nuotraukas ir kitą Jums praversiančią informaciją.