Naujienos

29 liepos 2015

Laisvas šuo automobilyje gali tapti mirtinu pavojumi
​Keliaujate su šunimi automobiliu? Ar susimąstote, kad nesaugiai vežamas keturkojis stabdant ar per eismo įvykį virsta didele ir pavojinga jėga? Draudimo bendrovė „If“ atkreipia dėmesį, kad važiuojant 50 km/h greičiu ir staigiai stabdant 20 kg sveriantis gyvūnas įgauna 786 kg smūgio galią. Bendrovės statistika taip pat iškalbinga: 20 proc. šuns draudimo išmokų padengiama nelaimingų atsitikimų atvejais.
20 liepos 2015

Masinių renginių prieigos kelia galvos skausmą automobilių savininkams
Vairuotojai dėl savo automobilių labiausiai jaudinasi, kai juos tenka palikti nežinomose vietose, ypač aikštelėse atvykus į masinį renginį. Šių metų birželį draudimo bendrovės „If“ atlikta internetinė apklausa atskleidė, kad tokiais atvejais nerimauja daugiau nei 70 proc. transporto priemonių savininkų.
1 liepos 2015

Kiek kainuoja nepaklusti Kelių eismo taisyklėms keliaujant po Europą
​Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės „If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.
15 birželio 2015

Gera žinia šunų augintojams – visapusis šuns draudimas
​Draudimo bendrovė „If“ pristato naujovę – šuns draudimą, kuriuo galima apdrausti savo augintinius gydymo išlaidų, gyvybės, dingimo ar vagystės ir civilinės atsakomybės draudimu. Šis draudimas atlygina ne tik šuns gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, bet ir nuostolius šuniui dingus ar mirus, o taip pat kitiems asmenims ar jų turtui padarytus nuostolius. Tai plačiausia rinkoje siūloma šuns apsauga Lietuvoje.

Visos naujienos