Naujienos, 23 sausio 2007

"If draudimas" prisideda prie visuomenės saugumo

"If draudimas" prisidėjo prie Marijampolės apskrities moters veiklos centro gyventojų saugumo. Tai jau antroji saugumo iniciatyva Lietuvoje, gavusi "If draudimo" vykdomo ilgalaikio projekto "Gyvenkime saugiau" paramą.

"Skatinti atsakingą ir saugų visuomenės gyvenimą laikome savo pareiga. Draudimo bendrovė nelaimės atveju atlygins tik finansinius nuostolius, kompensuos patirtą materialinę žalą, tačiau savo sveikata ir psichologine pusiausvyra žmogui tenka pasirūpinti pačiam. Norėdami atkreipti visuomenės dėmesį į nelaimingų atsitikimų prevenciją bei saugumo problemas, nutarėme paremti iniciatyvą, kuri gali užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms", - teigė Saulius Peleckas, bendrovės "If draudimas" verslo direktorius.

Už "If draudimo" skirtas lėšas buvo įrengtos nuleidžiamos apsauginės žaliuzės, kurios neleis nepageidaujamiems asmenims drumsti centre esančių žmonių ramybės ar stebėti, kas vyksta jo patalpose. Dėl sėkmingai įgyvendintos iniciatyvos tiek centro darbuotojai, tiek moterys ir vaikai, kuriais rūpinamasi jau aštuonerius metus, galės jaustis saugiau.

"If draudimo" projekte "Gyvenkime saugiau" gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pelno nesiekiančios organizacijos - mokyklos, vaikų darželiai, asociacijos, visuomeninės organizacijos, įvairūs klubai ir kt. Jos "If draudimo" interneto puslapyje turi užpildyti specialiai tam paruoštą anketą, kurioje išdėsto ir argumentuoja savo sumanymus. Kas ketvirtį specialiai suburta komisija išrenka verčiausius prašymus, kuriuose pateiktas idėjas bendrovė ir paremia finansiškai.
 
Pirmoji saugumo iniciatyva, kurią parėmė "If draudimas", buvo Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būreliui nupirktos vaikų saugų eismą užtikrinančias priemonės. Jauniesiems inspektoriams buvo nupirktos liemenės su atšvaitais, kepurės bei patys atšvaitai, kad būrelio nariai galėtų padėti mokiniams saugiau pereiti prie mokyklos esančią judrią gatvę bei drausminti vairuotojus.