Naujienos, 3 liepos 2008
Lattelecom, Latvijos elektroninių paslaugų lyderis, sukūrė vieningą duomenų perdavimo tinklą If draudimo bendrovės centriniams biurams Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Suomijoje. Tai leido If centralizuoti savo veiklą Pabaltijo regione ir perkelti IT infrastruktūrą iš Pabaltijo valstybių į centrinę duomenų sistemą Suomijoje. Bendrovė taip pat įgijo aukštos kokybės duomenų perdavimo tinklą ir padidino vidinių duomenų srautų saugumą.

"Mes esame patenkinti Lattelecom pasiūlytu duomenų perdavimo tinklo sprendimu, kadangi jis ne tik leidžia mums suvienyti ir centralizuoti savo IT infrastruktūrą, bet ir suteiks mums galimybę sutaupyti nemažai išteklių ateityje. Norėdama rasti šių vieningų paslaugų teikėją If bendrovėms visose trijose Pabaltijo valstybėse, mes paskelbėme konkursą. Džiaugiuosi, kad laimėjo Lattelecom, parodydama, kad ji gali teikti efektyvias ir aukštos kokybės duomenų tinklų sujungimo paslaugas ne tik Latvijoje, bet ir Estijoje bei Lietuvoje," - teigia Jānis Kesteris, If Pabaltijo ir Rusijos regiono IT direktorius.

"Lattelecom siūlo duomenų perdavimo paslaugas Latvijoje ir kitose šalyse, teikdama individualizuotus sprendimus, kurie patenkina konkrečių įmonių verslo poreikius ir reikalavimus. Sukurti vieningą duomenų perdavimo tinklą ypač naudinga bendrovėms, turinčioms keletą filialų, kuriems kiekvieną dieną reikalinga greita prieiga prie įvairių bendrai naudojamų IT sistemų arba duomenų bazių. If projektas rodo, kad vieningas IT sprendimas visose trijose Pabaltijo šalyse gali reikšmingai pagerinti duomenų apdorojimą ir stebėseną bendrovėje", - sako Iveta Pundure, Lattelecom IT&T viešųjų paslaugų sektoriaus direktorė.

If yra viena didžiausių rizikos draudimo bendrovių Pabaltijo šalyse. Lietuvoje If grupę atstovauja "If draudimas", įkurtas 1999 metais. Ji priklauso bendrovei If - Šiaurės Europoje pirmaujančiai rizikos draudimo įmonei. "If draudimas" siūlo pilną rizikos draudimo paslaugų asortimentą privatiems asmenims ir įmonėms. "If draudimas" buvo pirmoji draudimo bendrovė Lietuvoje, pasiūliusi įsigyti draudimo polisus internetu. Šiuo metu internetu galima apsidrausti kelionių, gyventojų turto bei privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, taip pat pranešti apie žalą.

Lattelecom yra pirmaujanti elektroninių ryšių paslaugų teikėja Latvijoje. Įmonė siūlo integruotas elektroninių ryšių ir IT, o taip pat telekomunikacijų, tinklų projektavimo ir montavimo paslaugas. Lattelecom taip pat teikia užsakomąsias duomenų perdavimo paslaugas ir IT sprendimus, interneto ir kontaktų centro bei užsakomąsias verslo proceso paslaugas. Lattelecom grupę sudaro penkios bendrovės: Lattelecom, Lattelecom Technology, Lattelecom BPO, Citrus Solutions, ir Baltijos kompiuterių akademija.