Naujienos, 2 gruodžio 2008
"If draudimas" žalų ekspertai praneša, kad per paskutiniąsias dvi lapkričio savaites itin padaugėjo automobilių saugos oro pagalvių vagysčių. Pranešimų apie šiuos įvykius padaugėjo kelis kartus, lyginant su 2007 metais arba su ankstesniais šių metų laikotarpiais.

Pasak "If draudimas" Žalų centro vadovo Audriaus Smaliuko ,tokios vagystės metu padaroma nuostolių už maždaug 10 000 Lt - ne tik išimamos vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės, bet ir išdaužiami stiklai, apgadinamas salonas. Jei automobilis apdraustas Kasko draudimu, šią žalą atlygina draudimo bendrovė.

"If draudimo" ekspertai rekomenduoja pasirūpinti bent minimaliomis ir nieko nekainuojančiomis priemonėmis, padėsiančiomis išvengti vagystės iš automobilio. Automobilį stengtis statyti gerai apšviestoje vietoje, kad matytųsi pro kambario, kuriame praleidžiama daugiausia laiko, langą. Nepalikti automobilyje jokių asmeninių, net ir nevertingų, daiktų. Įsitikinti, ar automobilis iš tiesų užrakintas, visi langai ir stoglangis sandariai uždaryti. Sutarti su kaimynais, kad išvydę aplink jūsų automobilius vaikštančius nepažįstamus ir įtartinus asmenis, paskambinsite vienas kitam arba iškart informuosite policiją.

Oro pagalvės rečiau vagiamos, jei jos specialiai pažymimos signalizacijų montavimo įmonėse. Pavogtos žymėtos pagalvės žymiai greičiau ir lengviau surandamos.

"If draudimas" priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance". "If" yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovių grupė Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Šiaurės šalyse ir Baltijos regione