Naujienos, 15 sausio 2008
Dabar "If draudimas" klientai gali būti ramūs - eilinės įmokos sumokėjimu už juos rūpinsis automatizuotos bankų sistemos. Klientui tereikės "If draudimo" atstovybėje ar savo banko skyriuje pasirašyti sutikimą, ir, atėjus mokėjimo laikui, draudimo įmoka bus automatiškai nurašoma nuo sąskaitos.

Toks apmokėjimas ypač aktualus tiems, kurie draudimo įmoką linkę išskaidyti į keturis mokėjimus, taip pat turintiems ilgalaikes draudimo sutartis.

Kiekvienas klientas galės pasirinkti vieną iš keturių tiesioginio debeto apmokėjimo būdų:

  1. Tiesioginis debetas - automatinis pinigų nurašymas nuo sąskaitos Jūsų pasirinktame banke pagal iš anksto suderintą mokėjimo grafiką, nurodytą draudimo polise. Prieš kiekvieną nurašymą gausite iš mūsų pranešimą apie mokėjimą paštu. Jeigu sąskaitoje nurašymo metu nebus pakankamai pinigų, bankas kartos nurašymo procedūrą kitą dieną ir taip 5 dienas iš eilės. Tuomet atsiradusią skolą reikia padengti atsiskaitant kitais būdais.
  2. Elektroninė sąskaita - pranešimą apie sąskaitą E-pay sistemoje gausite į savo elektroninio pašto dėžutę. Ją galėsite apmokėti bet kuriuo kitu Jums patogiu būdu - banko skyriuje, spaudos kioske ir t.t.
  3. Tiesioginis debetas su el. sąskaitos pateikimu - automatinis pinigų nurašymas nuo sąskaitos Jūsų banke pagal iš anksto suderintą mokėjimo grafiką, nurodytą draudimo polise. Prieš kiekvieną nurašymą gausite iš mūsų pranešimą apie mokėjimą elektroniniu paštu su nuoroda į E-pay sistemą. Prisijungę prie E-pay sistemos Jums suteiktu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, galėsite peržiūrėti, išsaugoti ar atspausdinti sąskaitą, o apmokėjimu bus pasirūpinta automatiškai. Jeigu sąskaitoje nurašymo metu nebus pakankamai pinigų, bankas kartos nurašymo procedūrą kitą dieną ir taip 5 dienas iš eilės. Tuomet atsiradusią skolą reikia padengti atsiskaitant kitais būdais.
  4. Elektroninė sąskaita su apmokėjimo patvirtinimu - pranešimą apie sąskaitą E-pay sistemoje gausite į savo elektroninio pašto dėžutę. Pinigai nuo Jūsų sąskaitos bus nurašyti tik Jums patvirtinus apmokėjimą. Nepatvirtinę apmokėjimo, sąskaitą galėsite apmokėti bet kuriuo kitu Jums patogiu būdu - banko skyriuje, spaudos kioske ir t.t.

Atsisakyti paslaugos galima atvykus į banko skyrių, o jei ji buvo užsisakyta "If draudime" - ir atvykus į bet kurią "If draudimo" atstovybę.