Naujienos, 14 lapkričio 2012
Savaitraštis „Veidas“, norėdamas išsiaiškinti, kuri šalies ne gyvybės draudimo įmonė patraukliausia vartotojui, šeštąjį kartą atliko nepriklausomą žurnalistinį tyrimą. Šis tyrimas atskleidė, kad reitingo viršūnėje yra „If“ – tiek šiemet, tiek praėjusiais metais „If“ užėmė pirmąją vietą.

​Atliekant šį tyrimą buvo atsižvelgta į kainos, draudimo ir išmokų sumos, pelningumo, klientų skundų skaičiaus, lankstumo, paslaugų įvairovės ir kt. kriterijus. Savaitraščio „Veidas“ žurnalistai taip pat aiškinosi, kuri įmonė teikia geriausius privalomojo, automobilių kasko, namo ar buto bei jame esančio turto draudimo variantus.

Geriausiai klientus aptarnaujančia bendrove mus taip pat pripažino ir nepriklausoma tyrimų kompanija „Spect Dive“, kuri šių metų pavasarį tyrė šalies ne gyvybės draudimo rinkos bendroves.

„Šie mūsų komandos pripažinimai yra dėsningi: mūsų strateginė kryptis yra nepriekaištingos kokybės klientų aptarnavimas ir jų rizikų valdymas, o pastarųjų dviejų metų pasiekimai rodo, kad mes efektyviai siekiame užsibrėžto tikslo“, – sako „If“ filialo Lietuvoje direktorė Žaneta Stankevičienė. „Todėl ir toliau sieksime būti patikimais bei profesionaliais draudimo partneriais savo klientams.“