Naujienos, 17 balandžio 2007
"If draudimas" - visoms dalyvaujančioms mokykloms dovanojo šviesoforų modelius ir atšvaitus, kad moksleiviai būtų saugesni.

Kasmet Lietuvos keliuose žūsta vis daugiau pėsčiųjų tarp kurių nemažą dalį sudaro vaikai. Daugiausia nelaimingų atsitikimų įvyksta tamsiu paros metu, nes žmonės neatsargiai elgiasi gatvėse, nenešioja atšvaitų.  Atkreipti dėmesį į šią problemą, balandžio 19 dieną Ukmergės Senamiesčio pagrindinėje mokykloje (Sodų g. 7) vyks renginys, kurio tikslas - paskatinti saugų vaikų elgesį gatvėje. Jo metu pradinių klasių mokiniai iš visų Ukmergės rajone esančių mokyklų varžysis "Šviesoforo" varžybose.

Anot šio renginio organizatorės, savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Rasos Ragelytės, varžybų dalyviai turės atlikti tris teorines ir dvi praktines užduotis: spręsti situacijas maketuose, atsakinėti į viktorinos klausimus, atpažinti kelio ženklus, mokėti elgtis nereguliuojamose bei reguliuojamose sankryžose. Taip pat kiekviena komanda gaus užduotį parengti meninę programėlę - prisistatymą.

"Šis renginys yra jau tradicinis, rengiamas Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM). Jame dalyvaujantys moksleiviai atliks įvairias užduotis ir išsiaiškins, kurie iš jų geriau moka elgtis gatvėse. Taip tikimasi išugdyti saugaus eismo kultūrą nuo mažens ir apsaugoti juos nuo galimų nelaimingų atsitikimų", - sakė organizatorė.

Bendrovė "If draudimas" - visoms dalyvaujančioms mokykloms dovanos šviesoforų modelius ir atšvaitus, kad moksleiviai būtų saugesni. Šiomis dovanomis "If draudimas"  tikisi prisidėti prie saugaus eismo populiarinimo vaikų tarpe.

"Savo saugumu keliuose privalome išmokti pasirūpinti patys. Sveikiname šią aktyvių ukmergiškių iniciatyvą, kurios dėka  vaikai nuo mažens yra mokomi saugaus eismo", - sako "If draudimo" atstovė Jurga Lapkaitė.

Renginį "Šviesoforas" organizuoti padeda Ukmergės rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius, Policijos komisariatas, taip pat Ukmergės verslo ir technologijų mokykla, Ukmergės senamiesčio pagrindinė mokykla ir didelį dėmesį nelaimių prevencijai skirianti viena didžiausių šalies draudimo bendrovių "If draudimas".