Naujienos, 17 lapkričio 2006
Nuo šiol klientams, apsidraudusiems draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, susižalojusiems kojas ne tik išmokėsime draudimo išmoką, bet ir į bet kurią Lietuvos vietą pristatysime ramentus, kuriais nukentėjusysis galės naudotis nemokamai. Šia paslauga galės pasinaudoti klientai, pasirinkę apsaugos lygį "If super žmogus".

"Atšalus orams ir iškritus pirmajam sniegui labai padidėja tikimybė paslysti ir susižaloti. Šiuo tamsiu metų laiku kaulų lūžiai tampa labai dažna trauma - apie tokius nelaimingus atsitikimus daug pranešimų gauna tiek medikai, tiek draudimo bendrovės. Mes, draudikai, negalime palengvinti fizinio skausmo, tačiau mūsų pareiga - padėti klientui, kad jis pajustų kuo mažiau nepatogumų dėl sutrikusio gyvenimo ritmo", - sako bendrovės "If draudimas" Vyriausioji asmens draudimo ekspertė Lina Aidukevičienė.

Atsitikus nelaimei, mūsų partneriai kompanija "Geum" į bet kurį miestą ar rajoną per kurjerį nemokamai pristatys ramentus, kuriais susižalojęs klientas galės naudotis iki 90 dienų. Visas nuomos ir pristatymo išlaidas padengs "If draudimas".

"Suteikdami papildomas paslaugas, stengiamės pagelbėti klientui, palengvindami jo buitį atsitikus nelaimei", - sakė L. Aidukevičienė. Anot L. Aidukevičienės, tai ne vienintelė papildoma paslauga, kurią bendrovės "If draudimas" klientai gauna, įsigiję tam tikrą draudimo produktą. Kelionių draudimas padengia ne tik gydimąsi užsienyje, bet ir klausos aparatų ar akinių, apgadintų draudžiamojo įvykio metu, taisymo išlaidas. Papildomų paslaugų gauna ir kitomis draudimo rūšimis apsidraudę klientai.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, kreipkitės į draudimo ekspertus.