Naujienos, 22 gegužės 2007
"If draudimas", augantiems klientų poreikiams patenkinti, sukūrė Lietuvoje analogų neturintį namų turto draudimo produktą "If super namai", pagal kurį būstas ir jame esantys daiktai bus apdraudžiami nuo visų įmanomų kasdienių rizikų, išskyrus esminius force majeure - karo veiksmus, radiaciją ir pan.

Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance" priklausanti viena didžiausių šalies draudimo bendrovių "If draudimas", augantiems  klientų poreikiams patenkinti, sukūrė Lietuvoje analogų neturintį namų turto draudimo produktą „If super namai“, pagal kurį būstas ir jame esantys daiktai bus apdraudžiami nuo visų įmanomų kasdienių rizikų, išskyrus esminius force majeure - karo veiksmus, radiaciją ir pan.

"Paprastai būsto draudimas apsaugo nuo tokių grėsmių kaip gaisras, užliejimas vandeniu, kitų gamtinių jėgų ar vagystės, tačiau gerėjant gyvenimo kokybei pastebėjome, kad žmonės vis dažniau siekia maksimaliai pasirūpinti savo namų ir juose esančių daiktų apsauga. Todėl mūsų specialistai sukūrė produktą, kurio teikiama apsauga turtui išplėsta dešimtis kartų palyginus su rinkoje įprastais produktais", - sako "If draudimo" verslo direktorius Saulius Peleckas.

Pasak jo, "If super namų" klientams bus atlyginami visi nuostoliai, patirti namuose įskaitant netikėtai apgadintą interjerą, buitinę techniką, netgi drabužius. Skirtingai nuo iki šiol rinkoje buvusių produktų, "If super namai" taip pat kompensuos nuostolius praradus daiktus, nešiojamus kartu su savimi (mobilusis telefonas, kompiuteris) ar vežiojamus automobilyje. Kompensacija bus išmokėta netgi už viešbutyje kelionės metu prarastus daiktus arba į svečius atėjusių asmenų atsineštas vertybes.

Atnaujintą "If draudimo" būsto ir namų turto draudimo paslaugą iš viso sudaro 4 produktai - "If mini namai", "If namai", "If namai plius" ir "If super namai". Jie skiriasi suteikiamos apsaugos lygiu, numatytų rizikų spektru, todėl tikimąsi atitiks skirtingus šalies gyventojų būsto saugumo poreikius.

Bendrovė savo klientams, pasirinkusiems "If namai", "If namai plius" ir "If super namai" draudimą, kompensuos laikino būsto nuomos išlaidas, jeigu nelaimės atveju klientai laikinai negalės gyventi savo būste.

"If draudimas" priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance", kuri 2007 metų pirmą ketvirtį uždirbo 583,5 mln. Lt  iki mokestinio pelno.

"If" yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Grupėje dirba apie 7 tūkst. darbuotojų, iš kurių 201 - Lietuvoje.