Naujienos, 12 gruodžio 2007
Apsidrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu internetu greita, paprasta ir patogu.

Klientų aptarnavimui didelį dėmesį skirianti Skandinaviško kapitalo draudimo bendrovė "If draudimas" suteikė galimybę Lietuvos vairuotojams internetu apdrausti savo civilinę atsakomybę. Tai jau trečioji draudimo rūšis, kurią bendrovės klientai gali įsigyti internetu.  Iki šiol "If draudimas" klientai bendrovės interneto puslapyje galėjo įsigyti kelionės draudimo polisą bei apsidrausti butą.

"Tobulindami klientų aptarnavimą, skubantiems savo klientams suteikiame galimybę draudimo paslaugas įsigyti internetu. Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra populiariausia draudimo rūšis Lietuvoje, todėl galimybė internete nusipirkti šią draudimo rūšį aktuali daugeliui žmonių", -  sako "If draudimo" verslo direktorius Saulius Peleckas.

Privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą "If draudimo" interneto puslapyje galima bus įsigyti į elektroninę formą suvedus pagrindinius automobilio ir jo savininko duomenis ir per elektroninės bankininkystės sistemą ar kreditine kortele apmokėjus už paslaugą. Draudimo polisą elektroniniu paštu vairuotojas gaus netrukus po to, kai banko sistema patvirtins mokėjimą.

"Vairuotojai, rūpindamiesi savo automobiliu, ir taip sugaišta nemažai laiko. Nuo šiol jie civilinės atsakomybės draudimą galės įsigyti iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys - namų ar biuro", - sako Saulius Peleckas.

2007 m. sausio mėnesį "If draudimas" pirmasis šalyje suteikė galimybę tiek privatiems, tiek verslo klientams kelionių draudimo polisą įsigyti internetu. Bendrovė pirmoji savo klientams internetu pasiūlė ne tik įsigyti draudimo paslaugas ir bet pranešti apie žalas bei jas derinti su bendrovės darbuotojais.

Apmokėti vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą internete galima per "SEB Vilniaus banko", "Hansabanko", "Sampo" banko internetinės bankininkystės sistemas arba bet kurio banko kreditine kortele.

"If draudimas" priklauso didžiausiai Skandinavijos ne gyvybės draudimo bendrovei "If P & C Insurance".  Per pirmąjį 2007 m. pusmetį "If draudimas" uždirbo 2,55 mln. litų pelno. "If" grupė turi 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Grupėje dirba apie 7 tūkst. darbuotojų, iš kurių 201 - Lietuvoje.