Naujienos, 8 balandžio 2008
Šilutės rajono vairuotojai iš toli atskirs Saugų lopšelio-darželio auklėtinius, kartu su auklėtojomis išėjusius už lopšelio-darželio ribų. Didelį dėmesį saugumo prevencijai skirianti draudimo bendrovė "If draudimas" šio lopšelio-darželio vaikus aprengė šviesą atspindinčiomis liemenėmis, padėsiančiomis išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose ir miesto gatvėse. Tai jau aštuntoji saugumo iniciatyva Lietuvoje, kurią parėmė bendrovės "If draudimo" fondas "Gyvenkime saugiau".

"Mes, kaip draudimo bendrovė, jaučiamės atsakingi už visuomenės saugumo skatinimą. Vaikai - labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis, tad remiame iniciatyvą, kuri prisidės prie jų saugumo keliuose. Lietuvoje dar nėra tradicijos išvesti vaikus pasivaikščioti su iš toli šviesą atspindinčiomis liemenėmis, o, pavyzdžiui, Estijoje ir Skandinavijoje tai jau tapo taisykle, kurios visi laikosi.", - teigia "If draudimas" Verslo direktorius Saulius Peleckas.

Šviesą atspindinčios liemenės Saugų lopšeliui-darželiui buvo įteiktos balandžio 8 d. Renginio metu lopšelio-darželio auklėtiniams buvo surengti saugaus eismo mokymai.

"If draudimas" aktyviai dalyvauja visuomeninio saugumo akcijose bei inicijavo ir sėkmingai vykdo projektą "Gyvenkime saugiau". Bendrovė jau parėmė Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būrelį, kuriam buvo nupirktos vaikų saugumą gatvėje užtikrinančios priemonės, Marijampolės apskrities Moters veiklos centre buvo įrengtos nuleidžiamos apsauginės žaliuzės. Anykščių lopšelio-darželio "Žilvitis" auklėtiniams taip pat buvo nupirktos  šviesą atspindinčios liemenės.

Taip pat buvo paremti Dzūkijos nacionaliniame parke įsikūrusio Maksimų kaimo gyventojai, kurių namus nuo gaisro saugo suomiški gesintuvai, bei Klaipėdos Raudonojo kryžiaus draugija, kuriai buvo skirta 1000 atšvaitų. Daugiavaikėms šeimoms Klaipėdoje, "If draudimas" padovanojo specialias vaikiškas automobilių saugos kėdutės. Be to, net 26-ioms Biržų rajono savivaldybės nedidelių miestelių ir kaimo bibliotekoms buvo nupirkti gesintuvai, taip sumažinant gaisrų pavojų jose.