Naujienos, 1 birželio 2007
Didelį dėmesį nelaimių prevencijai skirianti draudimo bendrovė "If draudimas" Klaipėdos Raudonojo kryžiaus draugijai suteikė 1000 atšvaitų, kuriuos, linkėdami saugios vasaros, draugijos savanoriai išdalins net ir atokiose Klaipėdos apskrities vietovėse gyvenantiems vaikams. Tai jau ketvirtoji saugumo iniciatyva Lietuvoje, kurią parėmė "If draudimo" fondas "Gyvenkime saugiau", skatinantis visuomenę iš anksto užkirsti kelią galimoms nelaimėms.

"Esame įsitikinę, kad mažinti nelaimių keliuose skaičių gali padėti ir pačios bendruomenės. Todėl, suteikdami  paramą Klaipėdos Raudonojo kryžiaus draugijos iniciatyvai, tikimės ne tik pasirūpinti šio regiono vaikų saugumu, bet ir atkreipti kitų bendruomenių dėmesį, kad jie taip pat gali ženkliai prisidėti prie saugesnės visuomenės kūrimo." - sakė Saulius Peleckas, bendrovės "If draudimas" Verslo direktorius.

Klaipėdos Raudonojo kryžiaus draugijai padovanoti 1000 atšvaitų "If draudimo" rūpesčiu yra atgabenti iš Švedijos. Dalis jų jau pasiekė vaikus Klaipėdoje ir Telšiuose. Likusią dalį Klaipėdos Raudonojo kryžiaus draugijos jaunimas planuoja išdalinti per vasarą įvairiose regiono vietose gyvenantiems vaikams.

"Esame dėkingi "If draudimui" už pagalbą rūpinantis vaikų saugumu. Tikimės, kad dovanodami atšvaitus Klaipėdos regiono vaikams, populiarinsime jų nešiojimą ir tokiu būdu saugosime vaikų gyvybes", - sakė Klaipėdos miesto Raudonojo kryžiaus komiteto sekretorė Dalytė Fabijonavičienė.

"If draudimas", vykdydamas projektą "Gyvenkime saugiau", jau parėmė Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būrelį, kuriam buvo nupirktos vaikų saugumą gatvėje didinančios priemonės, Marijampolės apskrities Moters veiklos centrą, kuriame įrengtos nuleidžiamos apsauginės žaliuzės, neleidžiančios nepageidaujamiems asmenims drumsti centre esančių žmonių ramybės bei Dzūkijos nacionaliniame parke įsikūrusio Maksimų kaimo gyventojus, kurių namai buvo aprūpinti šiuolaikiniais suomiškais gesintuvais.