Naujienos, 24 vasario 2011

Kelionės draudimą galima įsigyti ir degalinėse

"If draudimas" pirmoji šalyje nuo šių metų spalio 1 d. vykstantiems svetur suteikia galimybę kelionių draudimu apsidrausti "Lukoil" degalinėse. Iki šiol kelionių draudimo polisą Lietuvoje buvo galima įsigyti draudimo bendrovių atstovybėse, internetu ar telefonu.

"Nuolat stengiamės, kad mūsų bendrovės teikiamos paslaugos būtų kuo lengviau pasiekiamos. Kadangi pastaruoju metu kelionių draudimas - viena populiariausių draudimo rūšių, norėjome, kad jį taptų dar paprasčiau įsigyti. Be to, Lietuvai prisijungus prie Šengeno erdvės, vis daugiau šalies gyventojų renkasi savarankišką kelionę nuosavu automobiliu, todėl nuo šiol jie galės atsiimti draudimo polisą tiesiog pakeliui į kelionės tikslą", - teigia "If draudimas" verslo direktorius Saulius Peleckas.

Norintys įsigyti kelionių draudimą turės paskambinti specialiu trumpuoju numeriu 1620 ir pateikti su kelione į užsienio šalį susijusius duomenis bei gauti specialų kodą, kurį reikės pasakyti degalinės operatoriui, atsiimant draudimo polisą. Galimybę apsidrausti turės net ir tie, kurie apie kelionių draudimą prisimins visai netoli šalies sienos - draudimo sąlygas galima bus suderinti ir prieš pat išvykstant į kelionę. Artimiausioje "Lukoil" degalinėje teliks atsiimti polisą.

"If draudimas" įvedė dar vieną naujovę - kai kuriose "Lukoil" degalinėse taupantys laiką bei pinigus klientai galės užsisakyti nemokamą pokalbį su draudimo ekspertu. Tuomet degalinės operatorius susisieks su specialistu, o šis perskambins tiesiogiai klientui.

Per pirmąjį šių metų pusmetį kelionių draudimas buvo viena populiariausių bendrovės "If draudimas" siūlomų paslaugų. Kelionių draudimo populiarumas tarp privačių klientų išaugo 74 proc., o tarp verslo - 71 proc. Be to, šios draudimo rūšies pardavimai internetu išaugo net 7 kartus, lyginant su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu.

Bendrovė "If draudimas" nuo šių metų vasario tokiu pat būdu draudžia ir privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu.

Šiuo metu bendrovės "If draudimo" įstatinis kapitalas yra 26,1 mln. litų. "If draudimas" priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance". "If" yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovių grupė Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. "If" grupė Baltijos šalyse savo klientams internetu siūlo daugiausiai draudimo paslaugų. Grupėje dirba apie 6,8 tūkst. darbuotojų, iš kurių 220 - Lietuvoje.