Naujienos, 10 kovo 2006

Kelionių draudimas galioja ir nuo paukščių gripo

„If draudimas“ į kelionę išvykstančius savo klientus draudžia ir nuo paukščių gripo. „If draudimo“ platinamas kelionių draudimas paukščių gripui nenumato jokių išimčių ir, klientui susirgus šia liga, „If draudimas“ padengtų su tuo susijusias būtinasias medicinines išlaidas.

„Paukščių gripu rizikuoja susirgti kiekvienas, vykstantis į šalį, kur ši liga yra aptinkama, todėl šią ligą, kaip ir kitas galimas rizikas, įvertinome ir nuo jos draudžiame. Savo klientams mes padengsime visas būtiniausias su šios ligos gydymu susijusias medicinines išlaidas svečioje valstybėje“, – teigia „If draudimo“ vyriausioji asmens draudimo ekspertė Irina Oleinik.

Pasak jos, draudimas nuo paukščių gripo yra ypač aktualus žmonėms, vykstantiems į keliones po užsienio šalis, nes Lietuvoje paukščių gripo atvejų dar neužfiksuota. Paukščių gripo virusas šiuo metu yra nustatytas jau devyniolikoje Europos valstybių: Prancūzijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Bulgarijoje, Moldovoje, Graikijoje, Italijoje, Serbijoje ir Juodkalnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Turkijoje bei kaimyninėje Lenkijoje.