Naujienos, 12 liepos 2007
Nuo šiol mūsų tinklapyje galima apsidrausti ne tik kelionės draudimu, bet ir apdrausti butą. "If draudimo" būsto draudimas internete įsigyjamas į elektroninę formą suvedus pagrindinius gyvenamosios vietos bei jos savininko duomenis ir per elektroninės bankininkystės sistemą ar kreditine kortele apmokėjus už paslaugą.

Skandinavijos kapitalo draudimo bendrovė "If draudimas" pirmoji šalyje suteikė galimybę internetu apdrausti būstą. Sociologinių ir rinkos tyrimų bendrovės "TNS Gallup" šių metų gegužę atlikto tyrimo duomenimis, būsto draudimas yra populiariausia savanoriško draudimo rūšis Lietuvoje - dažniau gyventojai draudžiasi tik privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu.

"Įdarbinti šiuolaikines technologijas paslaugų ir aptarnavimo kokybės gerinimui yra strateginė mūsų kompanijos kryptis, kuria sėkmingai einame į priekį", - sako "If draudimo" verslo direktorius Saulius Peleckas.

"If draudimo" būsto draudimas internete įsigyjamas į elektroninę formą suvedus pagrindinius gyvenamosios vietos bei jos savininko duomenis ir per elektroninės bankininkystės sistemą ar kreditine kortele apmokėjus už paslaugą. Draudimo polisą elektroniniu paštu žmogus gauna netrukus po to, kai bankas patvirtina apmokėjimą.

Šiuo metu internetu galima apdrausti butą. Vėliau internetinės būsto draudimo galimybės "If draudime" bus sudarytos ir privačių namų bei kotedžų savininkams.

Šių metų sausį "If draudimas" per internetą pasiūlė draustis kelionių draudimu. Būsto draudimas yra jau antroji draudimo rūšis, kurios valdymą bendrovė perkėlė į internetą.

Pasak S. Pelecko, suteikti galimybę būsto draudimu pasirūpinti neiškėlus kojos iš namų ar biuro paskatino ir šių metų gegužę atliktas draudimo paslaugų populiarumo tyrimas, kuris atskleidė, kad būsto draudimas, kartu su privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu yra populiariausia privataus draudimo rūšis Lietuvoje. Ja yra apsidraudę 15,4 procentų šalies gyventojų.

Apmokėti už būsto draudimą internete galima per "SEB Vilniaus banko", "Hansabanko", "Sampo" banko internetinės bankininkystės sistemas arba bet kurio banko kreditine kortele.