Naujienos, 7 rugsėjo 2006
Pavasarį pradėtas projektas "Gyvenkime saugiau" jau įgavo pagreitį - paremta pirmoji saugumo iniciatyva - Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būreliui buvo nupirktos vaikų saugų eismą užtikrinančias priemonės.

"If draudimas" rūpinasi ne tik savo klientų, bet ir kitų žmonių saugumu. O vaikai yra viena labiausiai pažeidžiamų mūsų visuomenės dalių, todėl šį ketvirtį pasirinkome finansiškai paremti būtent Šiaulių mokyklos saugumo iniciatyvą. Šalia šios mokyklos yra ypač judri gatvė, į kurią išbėgę vaikai gali lengvai patekti į eismo įvykį, o dabar tokioms skaudžioms nelaimėms bus užkirstas kelias.

Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būrelis padės mokiniams saugiai pereiti prie mokyklos esančią judrią Vilniaus gatvę bei budėdami prie perėjų drausmins vairuotojus. Jauniesiems inspektoriams buvo nupirktos liemenės už atšvaitais, kepurės bei patys atšvaitai. Tokiu būdu būrelio nariai bus vairuotojų matomi iš tolo, ir jų lydimi vaikai galės saugiai pereiti gatvę.

Bendrovės "If draudimas" projektas tęsiasi - jame gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pelno nesiekiančios organizacijos. Šiame tinklapyje jos turi užpildyti specialiai tam paruoštą anketą, kurioje išdėsto ir argumentuoja savo sumanymus. Vėliau specialiai "If draudimo" suburta komisija išrinks labiausiai su saugumu susijusius prašymus, kuriuose pateiktas idėjas bendrovė parems finansiškai.