Naujienos, 16 kovo 2005

„If draudimo“ klientams - premijos “IKI” parduotuvėse

Viena didžiausių šalies ne gyvybės draudimo bendrovių „If draudimas“ drauge su parduotuvių tinklu „IKI“ rengia akciją „Uždirbk tiek, kiek tik panorėsi“. Jos metu privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bendrovėje apsidraudusiems kortelių „IKI Premija“ savininkams „If draudimas“ dovanos po 20 litų. Akcija vyks visose „If draudimas“ atstovybėse ir skyriuose.

„Norime jau dabar atkreipti vairuotojų dėmesį, kad artėja laikas pratęsti privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą. Savo klientams siūlome ne tik lanksčias draudimo sąlygas, bet ir galimybę draudžiantis užsidirbti“, - sakė „If draudimo“ verslo direktorius Saulius Peleckas. Pasak jo, kadangi akcijoje dalyvaus kiekvienas polisas atskirai, tas pats klientas gaus po atskirą premiją už kiekvieną metinio draudimo sutartį – premijų skaičius nebus ribojamas.

Kovo 15 dieną prasidėjusioje akcijoje „Uždirbk tiek, kiek tik panorėsi“ gali dalyvauti visi, turintys korteles „IKI Premija“ ir įsigiję metinį vairuotojų civilinės atsakomybės „If draudimo“ polisą.

Už kiekvieną draudimo polisą į kortelę „IKI premija“ per dvi savaites nuo draudimo sutarties pasirašymo dienos bus pervesta 20 litų suma, už kurią akcijos dalyvis galės įsigyti prekių bet kurioje „IKI“ tinklo parduotuvėje visoje Lietuvoje. Korteles „IKI premija“ galima įsigyti visų „IKI“ prekybos centrų informacijos skyriuose ar administracijoje.

Šiemet „If draudime“ privalomojo civilinės atsakomybės draudimo kaina priklauso nuo trijų kriterijų: draudėjo vairavimo stažo bei registracijos vietos ir vairuotojo drausmingumo. Ilgesnę kaip dešimties metų vairavimo patirtį turintys ir per metus avarijų nesukėlę vairuotojai turės galimybę „If draudime“ apsidrausti bene mažiausiomis kainomis Lietuvoje.