Naujienos, 17 lapkričio 2008
Naujoji "If draudimo" paslauga skirta asmenims ir bendrovėms, auginantiems gyvūnus verslo tikslais. Ūkininkams, apsidraudusiems nauja kompleksine draudimo rūšimi, "If draudimas" kompensuos nuostolius ne tik gyvūnams susirgus, patyrus traumą, bet ir tuo atveju, jei ūkį nuniokotų gaisras ar stichinė nelaimė, žalos pridarytų kiti asmenys. Atsitikus nelaimei bus apmokėtos ir gyvūnų utilizavimo išlaidos.

"If draudimas" verslo klientams pasiūlė naują produktą - gyvūnų draudimą. Naujoji "If draudimo" paslauga skirta asmenims ir bendrovėms, auginantiems gyvūnus verslo tikslais.

"Nuolat stebime ir analizuojame Lietuvos draudimo rinką. Pastebėjome, kad ūkininkams trūksta specialiai jiems sukurtų kompleksinių sprendimų, kurie patenkintų visus jų poreikius, susijusius su galimų nelaimių prevencija. Todėl bendraujant su stambiausių ūkių ir žemės ūkio bendrovių vadovais sukūrėme kompleksinį sprendimą, kuomet kartu su žemės ūkio technikos, turto, darbuotojų draudimu draudžiami ir verslo tikslais auginami gyvūnai," - sako "If draudimas" verslo direktorius Saulius Peleckas.

Ūkininkams, apsidraudusiems nauja kompleksine draudimo rūšimi, "If draudimas" kompensuos nuostolius ne tik gyvūnams susirgus, patyrus traumą, bet ir tuo atveju, jei ūkį nuniokotų gaisras ar stichinė nelaimė, žalos pridarytų kiti asmenys. Atsitikus nelaimei bus apmokėtos ir gyvūnų utilizavimo išlaidos.

Ūkininkams aktualus bus ir kartu su gyvulių draudimu bendrovės siūlomas civilinės atsakomybės draudimas. Jei auginami gyvūnai pridarytų žalos tretiesiems asmenims, nuostolius taip pat kompensuos "If draudimas".

Pusę draudimo įmokos už ligų ir stichinių nelaimių riziką ūkininkams kompensuoja Nacionalinė mokėjimų agentūra. Klientų patogumui apie žalą bus galima pranešti telefonu bei internetu.