Naujienos, 22 balandžio 2004

„If draudimas“ paaugo dar trečdaliu

Per pirmąjį šių metų ketvirtį viena iš didžiausių Lietuvos draudimo bendrovių „If draudimas“ veiklos apimtys išaugo daugiau kaip trečdaliu. Šių metų sausio – kovo mėnesiais „If draudimas“ suteikė draudimo paslaugų už 13,9 mln. litų. Lyginant su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, bendrovės veiklos apimtys padidėjo net 36 procentais.
„Nuosekliai siekiame užsibrėžto tikslo – būti aktyviais ir naudingais Lietuvos įmonių partneriais. Rezultatai rodo, kad mūsų pozicijos įmonių draudimo srityje vis stiprėja“, - sakė „If draudimo“ pardavimų direktorius Saulius Peleckas. Anot jo, nors ne draudimo rinka Lietuvoje plečiasi gana vangiai – per pirmąjį ketvirtį padidėjo vos 0,6 procento – „If draudimas“ sėkmingai vystosi toliau.

Lyginant su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, šių metų sausio – kovo mėnesiais „If draudimo“ krovinių draudimo apimtys išaugo net dvigubai. Apie 30 proc. padidėjo įmonių turto ir verslo nutrūkimo draudimo apimtys, o bendrosios civilinės atsakomybės draudimo apimtys – net 86 procentais. Iš viso „If draudimo“ verslo klientų skaičius per pirmąjį šių metų ketvirtį padidėjo beveik 12 procentų.

„Pagalba žmogui, užuojauta ištikus nelaimei, teisingas žalos atlyginimas – tai, ko kiekvienas klientas tikisi iš draudimo bendrovės.“, - teigė S.Peleckas. Pasak jo, dėmesys klientui ir lėmė tai, kad „If draudimo“ privatiems asmenims teikiamų paslaugų apimtys toliau auga. Medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitikimų draudimo apimtys padidėjo 64 procentais, o gyventojų turto draudimo – net 84 procentais. Šiuo metu „If draudimas“ turi daugiau nei 63 tūkst. galiojančių draudimo sutarčių ir užima 8 proc. Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos.